Ratownicy Sattahip pomagają ofiarom powodzi w Ubon Ratchathani

Ratownicy Sattahip pomagają ofiarom powodzi w Ubon Ratchathani

Ubon Rachathani –
Ratownicy Sattahip przybyli dziś do Ubon Rachathani, aby dostarczyć niezbędne przedmioty dla ofiar powodzi wspieranych przez darowizny mieszkańców Pattaya i turystów.

Dystrybucją przez zespół ratowników Sawang Rotjana Thammasathan kierował Pichit Keakkuthan wraz z pracownikami Departamentu Zapobiegania i Łagodzenia Katastrof Sattahip Officers.

Pan Pichit powiedział: „Na północnym wschodzie i Ubon Ratchatani jest wiele ofiar powodzi”.

„Narong Boonjerdsri, który jest burmistrzem Sattahip, a także prezesem fundacji, wraz z ratownikami wczoraj rozładowywał przydatne artykuły gospodarstwa domowego, wodę pitną, ryż, a także pakowane, konserwowane i suszone zapasy żywności i ubrania na ciężarówki”.

Ratownicy spędzili czas, docierając do ciężko dotkniętych obszarów, do których można dotrzeć tylko łodzią wspieraną przez darowizny mieszkańców Pattaya i turystów.

Pan Adam Judd jest współwłaścicielem mediów TPN od grudnia 2017 roku. Pochodzi z Waszyngtonu w Ameryce, ale mieszkał również w Dallas, Sarasocie i Portsmouth. Jego doświadczenie obejmuje sprzedaż detaliczną, HR i zarządzanie operacjami, a od wielu lat pisze o nowościach i Tajlandii. Mieszka w Pattaya od ponad ośmiu lat jako pełnoetatowy rezydent, jest dobrze znany lokalnie i odwiedza ten kraj jako regularny gość od ponad dekady. Jego pełne dane kontaktowe, w tym dane kontaktowe biura, można znaleźć na naszej stronie Kontakt z nami poniżej. Historie prosimy o e-mail Pattayanewseditor@gmail.com O nas: https://thepattayanews.com/about-us/ Skontaktuj się z nami: https://thepattayanews.com/contact-us/