Zagraniczny kierowca motocykla poważnie ranny po zderzeniu z konstrukcją kanalizacji w Pattaya

Pattaya –


Kierowca motocykla z zagranicy doznał poważnych obrażeń po zderzeniu z projektem budowy kanalizacji w Pattaya wczesnym rankiem.

Policja miejska w Pattaya została powiadomiona o wypadku o godzinie 2:20 w Soi Thep Prasit 7.

Policja, Pattaya News i ratownicy Sawang Boriboon Thammasathan przybyli na miejsce zdarzenia i odkryli, że motocykl wjechał w znak ostrzegawczy i dziurę w budowie drogi.

W pobliżu znaleźli obcego mężczyznę po czterdziestce, który doznał poważnych obrażeń głowy i ramienia. Został przewieziony do szpitala Pattaya Memorial Hospital.

Na tym etapie policja uważała, że ​​mężczyzna jechał na motocyklu z dużą prędkością. Znaki ostrzegawcze budowy nie wystarczyły, ponieważ mężczyzna wpadł na znak i dół konstrukcyjny.

To nie pierwszy wypadek spowodowany licznymi projektami budowlanymi i pracami odwadniającymi w ciągu ostatnich kilku miesięcy, zauważa Pattaya News. Kilka innych osób zostało rannych, gdy ich pojazdy wpadły do ​​boksów. Krytycy online twierdzą, że tereny budowy nie są odpowiednio oświetlone.

Zapisz się!
Adam Judd
Pan Adam Judd jest współwłaścicielem TPN Media od grudnia 2017 roku. Pochodzi z Waszyngtonu w Ameryce, ale mieszkał także w Dallas, Sarasocie i Portsmouth. Ma doświadczenie w sprzedaży detalicznej, HR i zarządzaniu operacjami. Od wielu lat pisze o wiadomościach i Tajlandii. Mieszka w Pattaya od ponad dziewięciu lat jako pełnoetatowy mieszkaniec, jest dobrze znany lokalnie i regularnie odwiedza ten kraj od ponad dekady. Jego pełne dane kontaktowe, w tym dane kontaktowe biura, można znaleźć na naszej stronie Kontakt poniżej. Historie prosimy o e-mail Editor@ThePattayanews.com O nas: https://thepattayanews.com/about-us/ Skontaktuj się z nami: https://thepattayanews.com/contact-us/