Zagraniczny vloger zostaje oskarżony o zniesławienie w Pattaya po nagraniu filmu w salonie masażu

Tajska policja poluje na zagranicznego vlogera po tym, jak napisał, że turyści mogą uprawiać seks w tradycyjnym tajskim sklepie z masażem w Central Pattaya.

Właściciel sklepu zgłosił sprawę zarówno lokalnej policji, jak i policji technicznej.

Mówi, że została zniesławiona i chce go aresztować. Jego działania mogą oznaczać naruszenie ustawy o cyberprzestępcach, co może oznaczać poważne grzywny i karę więzienia.

Film został opublikowany na YouTube, gdzie ma 18,000 6,547 subskrybentów. Od czasu publikacji w lipcu klip i towarzyszące mu słowa obejrzano XNUMX razy. 

YouTuber mówi w filmie, że jest „w trasie”. Pattaya News zauważa, że ​​wydaje się, że ten konkretny film, znaleziony w Thailand Ric na vlogu z trasy, został usunięty po południu po tym, jak film i raport stał się wirusowy.

47-letnia Samang Jermpaen powiedziała, że ​​prowadzi interesy od 12 lat. 

Powiedziała, że ​​twierdzenia o seksie na sprzedaż w lokalu są całkowicie fałszywe. Powiedziała, że ​​jej pracownicy są starsi i nie oferują seksu w jej sklepie. 

Twierdzenia vlogera są szkodliwe zarówno dla niej, jak i dla innych firm w Pattaya i Bangkoku. 

W sobotę najpierw trafiła na policję w Pattaya, a następnie została skierowana do policji zajmującej się cyberprzestępczością komputerową. 

Pułkownik Siriwat Deephor z wydziału przestępczości komputerowej powiedział, że jego wydział współpracuje z policją w Pattaya, aby wytropić vlogera.

Nie wiadomo, czy nadal przebywa w Tajlandii, jednak ostatnio nagrał kilka filmów w okolicy, które zostały opublikowane.

Wiadomości Pattaya zauważają, że Tajlandia ma jedne z najsurowszych przepisów dotyczących zniesławienia na świecie, poparte rygorystycznymi przepisami dotyczącymi cyberprzestępczości. To nie pierwszy przypadek, w którym vloger lub bloger opublikował negatywną lub nieprawidłową recenzję, za którą postawiono zarzuty karne.

Oryginalny artykuł został opublikowany w języku tajskim na 77kaoded.

Źródło: 77kaoded, Thaivisa

Pan Adam Judd jest współwłaścicielem TPN media od grudnia 2017 roku. Pochodzi z Waszyngtonu w Ameryce, ale mieszkał także w Dallas, Sarasocie i Portsmouth. Ma doświadczenie w sprzedaży detalicznej, HR i zarządzaniu operacjami. Od wielu lat pisze o wiadomościach i Tajlandii. Mieszka w Pattaya od ponad ośmiu lat jako pełnoetatowy rezydent, jest dobrze znany lokalnie i regularnie odwiedza ten kraj od ponad dekady. Jego pełne dane kontaktowe, w tym dane kontaktowe biura, można znaleźć na naszej stronie Kontakt poniżej. Historie prosimy o e-mail Editor@ThePattayanews.com O nas: https://thepattayanews.com/about-us/ Skontaktuj się z nami: https://thepattayanews.com/contact-us/