Szwed spada z 29 piętra mieszkania w Pattaya

Szwed wypada z mieszkania w Pattaya

Pattaya –
Szwed zmarł wczoraj w nocy po upadku z 29. piętra apartamentowca w Pattaya.

Podpułkownik Attarot Krongrat z policji miejskiej Pattaya został powiadomiony o incydencie w mieszkaniu własnościowym przy Soi Pattaya Naklua 18 o godzinie 10:XNUMX.

Policja i ratownicy Sawang Boriboon Thammasatan przybyli na miejsce zdarzenia i znaleźli ciało mężczyzny, którego policja zidentyfikowała jedynie jako obywatela Szwecji. Nie podano jego wieku.

Jego szczątki przewieziono do miejscowego szpitala. Jego nazwisko zostało zachowane, aby urzędnicy mogli skontaktować się z ambasadą i krewnymi.

Policja podaje, że mężczyzna mieszkał na 29. piętrze. Na chwilę obecną przyczyna śmierci nie została potwierdzona.

Zapisz się!
Adam Judd
Pan Adam Judd jest współwłaścicielem TPN Media od grudnia 2017 roku. Pochodzi z Waszyngtonu w Ameryce, ale mieszkał także w Dallas, Sarasocie i Portsmouth. Ma doświadczenie w sprzedaży detalicznej, HR i zarządzaniu operacjami. Od wielu lat pisze o wiadomościach i Tajlandii. Mieszka w Pattaya od ponad dziewięciu lat jako pełnoetatowy mieszkaniec, jest dobrze znany lokalnie i regularnie odwiedza ten kraj od ponad dekady. Jego pełne dane kontaktowe, w tym dane kontaktowe biura, można znaleźć na naszej stronie Kontakt poniżej. Historie prosimy o e-mail Editor@ThePattayanews.com O nas: https://thepattayanews.com/about-us/ Skontaktuj się z nami: https://thepattayanews.com/contact-us/