Szwed spada z 29. piętra mieszkania w Pattaya

Szwedzki spada z mieszkania w Pattaya

Pattaya –
Szwed zmarł wczoraj w nocy po upadku z 29. piętra kondominium w Pattaya.

Podpułkownik Attarot Krongrat z policji miejskiej w Pattaya został powiadomiony o incydencie w kondominium w Soi Pattaya Naklua 18 o godzinie 10:XNUMX.

Policja i ratownicy Sawang Boriboon Thammasatan przybyli na miejsce zdarzenia, aby znaleźć ciało mężczyzny, który został zidentyfikowany przez policję tylko jako obywatel szwedzki. Nie podano jego wieku.

Jego szczątki przewieziono do miejscowego szpitala. Jego nazwisko zostało zachowane, aby urzędnicy mogli kontaktować się z ambasadą i krewnymi.

Policja twierdzi, że mężczyzna mieszkał na 29. piętrze. Przyczyna śmierci nie została do tej pory potwierdzona.

Pan Adam Judd jest współwłaścicielem mediów TPN od grudnia 2017 roku. Pochodzi z Waszyngtonu w Ameryce, ale mieszkał również w Dallas, Sarasocie i Portsmouth. Jego doświadczenie obejmuje sprzedaż detaliczną, HR i zarządzanie operacjami, a od wielu lat pisze o nowościach i Tajlandii. Mieszka w Pattaya od ponad ośmiu lat jako pełnoetatowy rezydent, jest dobrze znany lokalnie i odwiedza ten kraj jako regularny gość od ponad dekady. Jego pełne dane kontaktowe, w tym dane kontaktowe biura, można znaleźć na naszej stronie Kontakt z nami poniżej. Historie prosimy o e-mail Pattayanewseditor@gmail.com O nas: https://thepattayanews.com/about-us/ Skontaktuj się z nami: https://thepattayanews.com/contact-us/