Minister turystyki zwraca się do gabinetu o przyznanie urzędnikom państwowym dodatkowych dni urlopowych w celu pobudzenia turystyki

Minister turystyki i sportu Phiphat Ratchakitprakarn powiedział, że zwróci się dziś (wtorek) do Rady Ministrów o przyznanie dodatkowych dwudniowych wakacji urzędnikom państwowym i pracownikom przedsiębiorstw państwowych w celu pobudzenia turystyki.

Phiphat powiedział, że zwróci się do Rady Ministrów o rozważenie propozycji podczas cotygodniowego posiedzenia Rady Ministrów.

Minister zapowiedział, że zwróci się do Rady Ministrów o umożliwienie urzędnikom wzięcia dwudniowego urlopu w październiku bez wliczania go do urlopu wypoczynkowego.

Minister wyraził przekonanie, że dodatkowe dni świąteczne, jeśli zostaną zatwierdzone, wesprą rządowy projekt „degustacji, zakupów i użytkowania”, który zachęca sklepy do rejestracji w ministerstwie turystyki w celu promowania turystyki.

Źródło: https://www.nationthailand.com/news/30376009

Pan Adam Judd jest współwłaścicielem mediów TPN od grudnia 2017 roku. Pochodzi z Waszyngtonu w Ameryce, ale mieszkał również w Dallas, Sarasocie i Portsmouth. Jego doświadczenie obejmuje sprzedaż detaliczną, HR i zarządzanie operacjami, a od wielu lat pisze o nowościach i Tajlandii. Mieszka w Pattaya od ponad ośmiu lat jako pełnoetatowy rezydent, jest dobrze znany lokalnie i odwiedza ten kraj jako regularny gość od ponad dekady. Jego pełne dane kontaktowe, w tym dane kontaktowe biura, można znaleźć na naszej stronie Kontakt z nami poniżej. Historie prosimy o e-mail Pattayanewseditor@gmail.com O nas: https://thepattayanews.com/about-us/ Skontaktuj się z nami: https://thepattayanews.com/contact-us/