Minister turystyki zwraca się do gabinetu o przyznanie dodatkowych dni urlopu urzędnikom państwowym w celu pobudzenia turystyki

Minister turystyki i sportu Phiphat Ratchakitprakarn powiedział, że zwróci się dziś (wtorek) do Rady Ministrów o przyznanie dodatkowych dwudniowych wakacji urzędnikom państwowym i pracownikom przedsiębiorstw państwowych w celu pobudzenia turystyki.

Phiphat powiedział, że zwróci się do Rady Ministrów o rozważenie propozycji podczas cotygodniowego posiedzenia Rady Ministrów.

Minister zapowiedział, że zwróci się do Rady Ministrów o umożliwienie urzędnikom wzięcia dwudniowego urlopu w październiku bez wliczania go do urlopu wypoczynkowego.

Minister wyraził przekonanie, że dodatkowe dni świąteczne, jeśli zostaną zatwierdzone, wesprą rządowy projekt „degustacji, zakupów i użytkowania”, który zachęca sklepy do rejestracji w ministerstwie turystyki w celu promowania turystyki.

Źródło: https://www.nationthailand.com/news/30376009

Zapisz się!
Adam Judd
Pan Adam Judd jest współwłaścicielem TPN Media od grudnia 2017 roku. Pochodzi z Waszyngtonu w Ameryce, ale mieszkał także w Dallas, Sarasocie i Portsmouth. Ma doświadczenie w sprzedaży detalicznej, HR i zarządzaniu operacjami. Od wielu lat pisze o wiadomościach i Tajlandii. Mieszka w Pattaya od ponad dziewięciu lat jako pełnoetatowy mieszkaniec, jest dobrze znany lokalnie i regularnie odwiedza ten kraj od ponad dekady. Jego pełne dane kontaktowe, w tym dane kontaktowe biura, można znaleźć na naszej stronie Kontakt poniżej. Historie prosimy o e-mail Editor@ThePattayanews.com O nas: https://thepattayanews.com/about-us/ Skontaktuj się z nami: https://thepattayanews.com/contact-us/