Aktualizacja dotycząca strzelaniny w klubie nocnym Pattaya: Jeden martwy, jeden w śpiączce, podejrzany wciąż w biegu

AKTUALIZACJA: Jedna osoba nie żyje, jedna jest w śpiączce, policja ustala tożsamość podejrzanego

Pattaya –
Jedna osoba zginęła, a jedna jest w stanie krytycznym w strzelaninie w nocnym klubie w Pattaya dziś rano. Policja poinformowała Pattaya News, że pozytywnie zidentyfikowała podejrzanego.

Kapitan Kanoknan Suksri z policji miejskiej w Pattaya został powiadomiony o incydencie o 6 rano w klubie nocnym Teng See na osiedlu Rung Land w Nong Prue.


Przeczytaj więcej o poprzedniej historii TUTAJ.


https://thepattayanews.com/2019/09/11/two-seriously-injured-in-night-club-shooting-in-pattaya/?fbclid=IwAR0Xn4Fnh7u9b8_uWOQ3IeyKwDPHEymzhuCDm7QjY4Yqre3q5PRVv_Nd-hc

Szef policji miasta Pattaya, płk Atinan Nuchabart, ujawnił dziś po południu, że policja już zidentyfikowała podejrzanego, który według nich zostanie wkrótce aresztowany.

Lekarz ze szpitala Pattaya Memorial Hospital potwierdził, że 37-letni Anuwat Suksamran zmarł, a 37-letni Chatchai Srisen nadal jest w stanie krytycznym w śpiączce.

Pan Anuwat Suksamran zmarł dziś rano w wyniku odniesionych obrażeń. Zdjęcie dostarczone przez Pattaya Press Association.

Policja powiedziała, że ​​kamera samochodowa od świadka pokazuje, że podejrzany oddał wiele strzałów, zanim wbiegł do klubu nocnego.

Będziemy Państwa na bieżąco.

Zapisz się!
Adam Judd
Pan Adam Judd jest współwłaścicielem TPN Media od grudnia 2017 roku. Pochodzi z Waszyngtonu w Ameryce, ale mieszkał także w Dallas, Sarasocie i Portsmouth. Ma doświadczenie w sprzedaży detalicznej, HR i zarządzaniu operacjami. Od wielu lat pisze o wiadomościach i Tajlandii. Mieszka w Pattaya od ponad dziewięciu lat jako pełnoetatowy mieszkaniec, jest dobrze znany lokalnie i regularnie odwiedza ten kraj od ponad dekady. Jego pełne dane kontaktowe, w tym dane kontaktowe biura, można znaleźć na naszej stronie Kontakt poniżej. Historie prosimy o e-mail Editor@ThePattayanews.com O nas: https://thepattayanews.com/about-us/ Skontaktuj się z nami: https://thepattayanews.com/contact-us/