Dwóch ciężko rannych w strzelaninie do klubu nocnego w Pattaya

Dwóch ciężko rannych w strzelaninie do klubu nocnego w Pattaya

Pattaya –
Dwie osoby doznały poważnych obrażeń w strzelaninie w nocnym klubie w Pattaya dziś rano.

Kapitan Kanoknan Suksri z policji miejskiej w Pattaya został powiadomiony o incydencie o 6 rano w klubie nocnym Teng See na osiedlu Rung Land w Nong Prue.

Dwóch mężczyzn, którzy zostali już zabrani do szpitala, to Anuwat Suksamran i Chatchai Srisen. Obaj mają po 37 lat i odnieśli poważne obrażenia od kul i ran kłute.

Na miejscu zdarzenia policja znalazła na ziemi osiem nabojów i krew.

Pracownik powiedział policji, że przed strzelaniną przed klubem nocnym doszło do kłótni między klubami nocnymi a ochroniarzami.

Policja kontynuuje dochodzenie, aby znaleźć dodatkowych podejrzanych i więcej informacji.

Pan Adam Judd jest współwłaścicielem mediów TPN od grudnia 2017 roku. Pochodzi z Waszyngtonu w Ameryce, ale mieszkał również w Dallas, Sarasocie i Portsmouth. Jego doświadczenie obejmuje sprzedaż detaliczną, HR i zarządzanie operacjami, a od wielu lat pisze o nowościach i Tajlandii. Mieszka w Pattaya od ponad ośmiu lat jako pełnoetatowy rezydent, jest dobrze znany lokalnie i odwiedza ten kraj jako regularny gość od ponad dekady. Jego pełne dane kontaktowe, w tym dane kontaktowe biura, można znaleźć na naszej stronie Kontakt z nami poniżej. Historie prosimy o e-mail Pattayanewseditor@gmail.com O nas: https://thepattayanews.com/about-us/ Skontaktuj się z nami: https://thepattayanews.com/contact-us/