Policja w Pattaya rozpoczyna represje w sprawie godzin zamknięcia barów po strzelaninie w klubie nocnym

Miejsca rozrywki w Pattaya są zagrożone represjami za otwarcie poza godzinami urzędowymi

Pattaya –
Policja miejska w Pattaya wcześnie rano rozprawiła się z wieloma lokalami rozrywkowymi, ponieważ były otwarte po legalnych godzinach zamknięcia.

Dzisiejszego ranka represje w miejscach rozrywki w Pattaya były prowadzone przez podpułkownika Saranponga Maithongkunchorna z policji miejskiej w Pattaya.

Akcja nastąpiła po wczorajszej strzelaninie w nocnym klubie, w której jedna osoba zginęła, a druga pozostaje w stanie krytycznym.

Czytaj więcej TUTAJ.
https://thepattayanews.com/2019/09/11/pattaya-nightclub-shooting-update-one-dead-one-in-coma-suspect-still-on-the-run/

Zaczęli w „All New Teng Sri” na osiedlu Rung Lang, gdzie doszło do strzelaniny. Firma została otwarta wczoraj rano po godzinach zamknięcia, ale wczoraj wieczorem klub nocny nie został otwarty.

Policja odkryła, że ​​niektóre inne lokale rozrywkowe zostały otwarte po legalnych godzinach zamknięcia. Menedżerowie klubów nocnych stanęli przed sądem.

Policja stwierdziła, że ​​represje będą kontynuowane w odpowiedzi na strzelaninę, która miała miejsce o 6 rano w klubie, który obsługuje głównie Tajskie Mistrzostwa. Nie wiadomo, czy represje obejmą w tym czasie popularne kluby zagraniczne i turystyczne.

Pan Adam Judd jest współwłaścicielem mediów TPN od grudnia 2017 roku. Pochodzi z Waszyngtonu w Ameryce, ale mieszkał również w Dallas, Sarasocie i Portsmouth. Jego doświadczenie obejmuje sprzedaż detaliczną, HR i zarządzanie operacjami, a od wielu lat pisze o nowościach i Tajlandii. Mieszka w Pattaya od ponad ośmiu lat jako pełnoetatowy rezydent, jest dobrze znany lokalnie i odwiedza ten kraj jako regularny gość od ponad dekady. Jego pełne dane kontaktowe, w tym dane kontaktowe biura, można znaleźć na naszej stronie Kontakt z nami poniżej. Historie prosimy o e-mail Pattayanewseditor@gmail.com O nas: https://thepattayanews.com/about-us/ Skontaktuj się z nami: https://thepattayanews.com/contact-us/