Podejrzany aresztowany za strzelaninę w klubie nocnym Pattaya

Podejrzany aresztowany za strzelaninę w klubie nocnym Pattaya

Pattaya –
Podejrzany został aresztowany w Surin za strzelaninę w nocnym klubie w Pattaya wczoraj rano.

Jedna osoba zginęła, podczas gdy jedna pozostaje w stanie krytycznym podczas strzelaniny w nocnym klubie w Pattaya.

Przeczytaj więcej o poprzedniej historii TUTAJ.


https://thepattayanews.com/2019/09/11/pattaya-nightclub-shooting-update-one-dead-one-in-coma-suspect-still-on-the-run/

Szef policji miasta Pattaya, pułkownik Atinan Nuchanart, powiedział, że podejrzanym jest Warut „Arm” Saejia. Został aresztowany w domu swojej matki w Surin.

Warut rzekomo przyznał, że oddał strzały z powodu osobistego problemu. Jego matka poprosiła go o poddanie się po tym, jak powiedział jej o incydencie.

Warut jest teraz zabierany z powrotem na posterunek policji w Pattaya City. Bedziemy cie informowac.

Pan Adam Judd jest współwłaścicielem mediów TPN od grudnia 2017 roku. Pochodzi z Waszyngtonu w Ameryce, ale mieszkał również w Dallas, Sarasocie i Portsmouth. Jego doświadczenie obejmuje sprzedaż detaliczną, HR i zarządzanie operacjami, a od wielu lat pisze o nowościach i Tajlandii. Mieszka w Pattaya od ponad ośmiu lat jako pełnoetatowy rezydent, jest dobrze znany lokalnie i odwiedza ten kraj jako regularny gość od ponad dekady. Jego pełne dane kontaktowe, w tym dane kontaktowe biura, można znaleźć na naszej stronie Kontakt z nami poniżej. Historie prosimy o e-mail Pattayanewseditor@gmail.com O nas: https://thepattayanews.com/about-us/ Skontaktuj się z nami: https://thepattayanews.com/contact-us/