Kierowca motocykla zmarł po zmiażdżeniu przez autobus w Pattaya w pobliżu molo Bali Hai

Kierowca motocykla zmarł po zmiażdżeniu przez autobus w Pattaya w pobliżu molo Bali Hai

ZDJĘCIA: Siamchon News

Pattaya –
Kierowca motocykla zmarł po tym, jak stracił kontrolę nad swoim pojazdem, a następnie został zmiażdżony przez duży autobus przed przystanią Bali Hai Pier.

Kapitan Sombat Kaewmoonmook z policji miasta Pattaya został powiadomiony o wypadku o godzinie 8:30 w pobliżu molo Bali Hai.

Policja i ratownicy Sawanga Boriboon przybyli na miejsce zdarzenia, aby znaleźć uszkodzony motocykl i autobus.

W pobliżu znaleźli ciało kobiety, którą zidentyfikowano jako 39-letnią Chonticha Eiedpadung.

Kierowca autobusu, 52-letni Arj Faiklang czekał na policję na miejscu zdarzenia.

Świadkowie powiedzieli policji, że motocykl stracił kontrolę i zderzył się z barierami, zanim został zmiażdżony przez autobus.

Jednak policja kontynuuje dochodzenie w celu podjęcia dalszych kroków prawnych.

Obraz po treści postu
Pan Adam Judd jest współwłaścicielem TPN Media od grudnia 2017 roku. Pochodzi z Waszyngtonu w Ameryce, ale mieszkał także w Dallas, Sarasocie i Portsmouth. Ma doświadczenie w sprzedaży detalicznej, HR i zarządzaniu operacjami. Od wielu lat pisze o wiadomościach i Tajlandii. Mieszka w Pattaya od ponad dziewięciu lat jako pełnoetatowy mieszkaniec, jest dobrze znany lokalnie i regularnie odwiedza ten kraj od ponad dekady. Jego pełne dane kontaktowe, w tym dane kontaktowe biura, można znaleźć na naszej stronie Kontakt poniżej. Historie prosimy o e-mail Editor@ThePattayanews.com O nas: https://thepattayanews.com/about-us/ Skontaktuj się z nami: https://thepattayanews.com/contact-us/