Omani Tourist zbiera rachunek za bar w Pattaya w wysokości 50,000 XNUMX bahtów, odmawia zapłaty rachunku, a roszczenia nie wiedzą, co oznacza bicie dzwonkiem

Pattaya-

33-letni mężczyzna z Omanu ze swoją tajską dziewczyną w Pattaya twierdził, że nie wie, co oznacza bicie dzwonkiem w tym tygodniu, kiedy zadzwonił prawie dwadzieścia razy w lokalnym barze i zebrał ogromny rachunek za bar. potem odmówił zapłaty. (Od redakcji: pomimo posiadania ze sobą dziewczyny z Tajlandii i rzekomo bycia regularnym gościem w tym kraju)

W barze w pobliżu Pattaya w okolicy Naklua zadzwonił około dwudziestu razy, a pracownicy i wszyscy obecni klienci cieszyli się darmowymi napojami, jak twierdzą właściciele baru. Turysta nie został wymieniony w mediach.

Kiedy nadszedł czas powrotu do hotelu, turysta otrzymał rachunek na 53,300 XNUMX bahtów i uwierzył, że ma wyściełaną zakładkę barową i zaczął się spierać o kwotę rachunku.

Zaproponował, że zapłaci 9,000 XNUMX bahtów, ale właściciel baru nalegał, aby udali się na posterunek policji, aby to załatwić.

Tam policja turystyczna dokonała przeglądu sprawy, w tym przeglądu telewizji przemysłowej i przedmiotowych rachunków. Adwokatura nie posiadała systemu komputerowego i korzystała wyłącznie z odręcznych rachunków, co utrudniało rozpatrzenie sytuacji.

Po półgodzinnych negocjacjach uzgodniono, że Omanie powinni zapłacić tylko 5,500 bahtów więcej – w sumie 14,500 bahtów przy rachunku o wartości 53,300 bahtów.

Następnie wszyscy poszli własnymi drogami, relacjonując wiadomości z Channel 7 wraz z towarzyszącym filmem. Możesz zobaczyć wideo pod poniższym linkiem. Pattaya News zauważa, że ​​turysta wydaje się dość rozbawiony całą sytuacją, śmiejąc się i uśmiechając.

Źródło: https://news.ch7.com/detail/363355

Adam Judd
Pan Adam Judd jest współwłaścicielem TPN Media od grudnia 2017 roku. Pochodzi z Waszyngtonu w Ameryce, ale mieszkał także w Dallas, Sarasocie i Portsmouth. Ma doświadczenie w sprzedaży detalicznej, HR i zarządzaniu operacjami. Od wielu lat pisze o wiadomościach i Tajlandii. Mieszka w Pattaya od ponad dziewięciu lat jako pełnoetatowy mieszkaniec, jest dobrze znany lokalnie i regularnie odwiedza ten kraj od ponad dekady. Jego pełne dane kontaktowe, w tym dane kontaktowe biura, można znaleźć na naszej stronie Kontakt poniżej. Historie prosimy o e-mail Editor@ThePattayanews.com O nas: https://thepattayanews.com/about-us/ Skontaktuj się z nami: https://thepattayanews.com/contact-us/