Policja turystyczna Pattaya kontynuuje represje wobec nielegalnych pracowników i sprzedaż artefaktów religijnych w okolicznych świątyniach

Policja kontynuuje rozprawy z nielegalnymi pracownikami w świątyniach Chonburi

Pattaya –
Policja turystyczna w Pattaya kontynuuje rozprawę z nielegalnymi pracownikami w świątyniach, ogłoszono tego popołudnia na konferencji, w której uczestniczył The Pattaya News.

Podpułkownik Piyapong Ensarn z policji turystycznej Pattaya powiedział, że wiele firm wynajmuje świątynie w okolicy Chonburi dla chińskich grup turystycznych.

Podpułkownik Ensarn stwierdził, że tylko 4 z 10 świątyń w okolicy postępują właściwie, wynajmując grunty firmom.

Policja ściśle sprawdza również nielegalnych pracowników, którzy sprzedają amulety i artefakty religijne w świątyniach. Nie są one przeznaczone do sprzedaży turystom dla zysku.

W ciągu ostatnich kilku miesięcy aresztowali ponad 470 osób, które są nielegalnymi przewodnikami wycieczek i nielegalnymi taksówkarzami w świątyniach.

Na spotkaniu obecnych było kilku mnichów, którzy oświadczyli, że dzierżawią ziemię zgodnie z prawem.

Tymczasem policja twierdzi, że śledztwa i represje będą kontynuowane.

Pan Adam Judd jest współwłaścicielem TPN Media od grudnia 2017 roku. Pochodzi z Waszyngtonu w Ameryce, ale mieszkał także w Dallas, Sarasocie i Portsmouth. Ma doświadczenie w sprzedaży detalicznej, HR i zarządzaniu operacjami. Od wielu lat pisze o wiadomościach i Tajlandii. Mieszka w Pattaya od ponad dziewięciu lat jako pełnoetatowy mieszkaniec, jest dobrze znany lokalnie i regularnie odwiedza ten kraj od ponad dekady. Jego pełne dane kontaktowe, w tym dane kontaktowe biura, można znaleźć na naszej stronie Kontakt poniżej. Historie prosimy o e-mail Editor@ThePattayanews.com O nas: https://thepattayanews.com/about-us/ Skontaktuj się z nami: https://thepattayanews.com/contact-us/