Odtworzenie strzelaniny w lokalnym klubie nocnym w Pattaya przeprowadzonej dziś rano z podejrzanym

Pattaya – Dziś rano w Pattaya przeprowadzono rekonstrukcję strzelaniny w klubie nocnym.

W rekonstrukcję zaangażowanych było ponad 200 policjantów w Pattaya pod dowództwem generała dywizji Nanthacharta Supphamongkona. Strzelanina, która miała miejsce o godzinie 6 rano w lokalnym klubie nocnym, obsługującym głównie obywateli Tajlandii, została rzekomo spowodowana długotrwałym sporem osobistym między strzelcem a jedną z ofiar.

Zmarły człowiek, znany pod pseudonimem Tee, ma ponad 13,000 XNUMX obserwujących na Facebooku i był niezwykle znaną osobą w Pattaya, dobrze znaną w branży motocyklowej. Dziesiątki jego przyjaciół i sympatyków pojawiło się na rekonstrukcji w celu poparcia i oburzenia na podejrzanego, znanego pod pseudonimem „Ramię”.

Ze względu na lokalną popularność „Tee” sprawa eksplodowała w tajlandzkich mediach społecznościowych i była przedmiotem intensywnego zainteresowania mieszkańców.

Arm został otoczony przez policję, w sumie w okolicy było ich dwieście, ze względu na duże zainteresowanie sprawą, popularność Tee i groźby internetowe kierowane pod adresem podejrzanego.

Policja w Pattaya ogłosiła, że ​​zaostrza czasy zamykania, głównie w tajlandzkich klubach, i sprawdza wiele klubów pod kątem licencji i zapewnia, że ​​są zamykane o legalnej godzinie od czasu incydentu.

Film z rekonstrukcji można znaleźć na naszej stronie na Facebooku w The Pattaya News.

Informacje o strzelaninie i dotychczasowej sytuacji można znaleźć tutaj:

Dwóch ciężko rannych w strzelaninie do klubu nocnego w Pattaya

Aktualizacja dotycząca strzelaniny w klubie nocnym Pattaya: Jeden martwy, jeden w śpiączce, podejrzany wciąż w biegu

Podejrzany aresztowany za strzelaninę w klubie nocnym Pattaya

Pan Adam Judd jest współwłaścicielem TPN media od grudnia 2017 roku. Pochodzi z Waszyngtonu w Ameryce, ale mieszkał także w Dallas, Sarasocie i Portsmouth. Ma doświadczenie w sprzedaży detalicznej, HR i zarządzaniu operacjami. Od wielu lat pisze o wiadomościach i Tajlandii. Mieszka w Pattaya od ponad ośmiu lat jako pełnoetatowy rezydent, jest dobrze znany lokalnie i regularnie odwiedza ten kraj od ponad dekady. Jego pełne dane kontaktowe, w tym dane kontaktowe biura, można znaleźć na naszej stronie Kontakt poniżej. Historie prosimy o e-mail Editor@ThePattayanews.com O nas: https://thepattayanews.com/about-us/ Skontaktuj się z nami: https://thepattayanews.com/contact-us/