Odtworzenie strzelaniny w lokalnym klubie nocnym w Pattaya, przeprowadzonej dziś rano z podejrzanym

Pattaya – Rekonstrukcja strzelaniny w nocnym klubie została przeprowadzona dziś rano w Pattaya.

W rekonstrukcji uczestniczyło ponad 200 policjantów z Pattaya pod dowództwem generała dywizji Nanthacharta Supphamongkona. Strzelanina, do której doszło o 6 rano w lokalnym klubie nocnym obsługującym głównie obywateli Tajlandii, została rzekomo wywołana długotrwałym osobistym sporem między strzelcem a jedną z ofiar.

Zmarły człowiek, znany pod pseudonimem Tee, ma ponad 13,000 XNUMX obserwujących na Facebooku i był niezwykle znaną osobą w Pattaya, będąc dobrze znanym w branży motocyklowej. Dziesiątki jego przyjaciół i zwolenników pojawiło się na rekonstrukcji, aby wesprzeć i okazać oburzenie podejrzanemu, znanemu pod pseudonimem „Ramię”.

Ze względu na lokalną popularność „Tee” sprawa wybuchła w tajskich mediach społecznościowych i stała się przedmiotem intensywnego lokalnego zainteresowania.

Arm został otoczony przez policję, w sumie dwustu osób w okolicy, ze względu na duże zainteresowanie sprawą, popularność Tee i groźby internetowe skierowane do podejrzanego.

Policja w Pattaya ogłosiła, że ​​zaostrza godziny zamknięcia, głównie w obiektach w Tajlandii, i kontroluje wiele klubów pod kątem licencji i upewnia się, że od czasu incydentu zamykają się o godzinie zgodnej z prawem.

Film z rekonstrukcji można znaleźć na naszej stronie na Facebooku w The Pattaya News.

Informacje na temat strzelaniny i dotychczasowej sytuacji można znaleźć tutaj:

Dwóch ciężko rannych w strzelaninie do klubu nocnego w Pattaya

Aktualizacja dotycząca strzelaniny w klubie nocnym Pattaya: Jeden martwy, jeden w śpiączce, podejrzany wciąż w biegu

Podejrzany aresztowany za strzelaninę w klubie nocnym Pattaya

Obraz po treści postu
Pan Adam Judd jest współwłaścicielem TPN Media od grudnia 2017 roku. Pochodzi z Waszyngtonu w Ameryce, ale mieszkał także w Dallas, Sarasocie i Portsmouth. Ma doświadczenie w sprzedaży detalicznej, HR i zarządzaniu operacjami. Od wielu lat pisze o wiadomościach i Tajlandii. Mieszka w Pattaya od ponad dziewięciu lat jako pełnoetatowy mieszkaniec, jest dobrze znany lokalnie i regularnie odwiedza ten kraj od ponad dekady. Jego pełne dane kontaktowe, w tym dane kontaktowe biura, można znaleźć na naszej stronie Kontakt poniżej. Historie prosimy o e-mail Editor@ThePattayanews.com O nas: https://thepattayanews.com/about-us/ Skontaktuj się z nami: https://thepattayanews.com/contact-us/