Dwóch podejrzanych aresztowanych za napad nocny w Pattaya

Dwóch podejrzanych aresztowanych za napad nocny w Pattaya

Pattaya –
Dwóch podejrzanych zostało aresztowanych za napad w nocy w Pattaya.

20-letni Apiwit Kamsrisuk i 23-letni Attaphon Intaraninlawat wczoraj po południu zgłosili incydent podpułkownikowi Teetatowi Tarunjanowi z policji w Nongprue.

Przeczytaj więcej o poprzedniej historii TUTAJ.
https://thepattayanews.com/2019/09/12/pattaya-police-hunting-for-suspects-in-night-robbery/

Policja w Nongprue prowadzona przez szefa policji płk Chitdaechę Songhonga kontynuowała śledztwo, w ramach którego aresztowano dwóch podejrzanych mężczyzn.

Przyznali, że byli pijani, kiedy grozili dwóm ofiarom za pieniądze na motocyklach.

Dwóch podejrzanych zostało oskarżonych o kradzież w nocy poprzez akt przemocy lub groźby.

Ich nazwiska nie zostały podane do prasy.

Zdjęcie: Wiadomość Pattaya, Tekst Pattaya News

Pan Adam Judd jest współwłaścicielem mediów TPN od grudnia 2017 roku. Pochodzi z Waszyngtonu w Ameryce, ale mieszkał również w Dallas, Sarasocie i Portsmouth. Jego doświadczenie obejmuje sprzedaż detaliczną, HR i zarządzanie operacjami, a od wielu lat pisze o nowościach i Tajlandii. Mieszka w Pattaya od ponad ośmiu lat jako pełnoetatowy rezydent, jest dobrze znany lokalnie i odwiedza ten kraj jako regularny gość od ponad dekady. Jego pełne dane kontaktowe, w tym dane kontaktowe biura, można znaleźć na naszej stronie Kontakt z nami poniżej. Historie prosimy o e-mail Pattayanewseditor@gmail.com O nas: https://thepattayanews.com/about-us/ Skontaktuj się z nami: https://thepattayanews.com/contact-us/