Rodzina Tajki, która spadła z piątego piętra mieszkania w Pattaya w czerwcu i przeżyła twierdzenie, że francuski mąż doprowadził ją do upadku podczas kłótni

Rodzina 28-letniej Tajki, która doznała poważnych obrażeń kręgosłupa po upadku z pięciu pięter w kondominium w Pattaya, twierdzi, że jej francuski mąż spowodował, że upadła podczas kłótni. 

Od tego czasu wyjechał za granicę i według rodziny kobiety odmawia wzięcia odpowiedzialności za to, co stało się z jego żoną.

28-letnia Sunisa z Surin spadła pięć pięter z pokoju 506 w mieszkaniu Art on the Hill w Soi 5, Pratumnak Hill 16 czerwca około 2 w nocy. Obecnie nie jest w stanie chodzić ani o siebie dbać.

Wczoraj matka Sunisy, 54-letnia Patcharaporn, i jej starsza siostra, 32-letnia Natchaya, udały się do prawnika zajmującego się prawami człowieka i problemami społecznymi, pana Ronnaronga Kaewpetcha, aby poprosić go o pomoc w dochodzeniu dla niej sprawiedliwości. 

Sunisa pracowała lokalnie i mieszkała z mężem przez około rok. Rodzina powiedziała, że ​​często się kłócili z zazdrości, a on często ją bił. 

W noc swojego upadku kłóciła się z nim, czy nie poszedł do innego pokoju po ubrania. Jej mąż myślał, że go zdradza. 

Według Sunisy kopał, klepał ją, uderzał i ściskał za gardło, przez co prawie straciła przytomność. Zablokował jej wyjście przez zamknięte główne drzwi mieszkania i uzbroił się w nóż. 

Próbowała krzyczeć, ale nikt nie przyszedł jej z pomocą, więc pobiegła na balkon i zawołała. Mąż zdołał otworzyć przesuwane drzwi i wyszedł, powodując upadek Sunisy na ziemię. 

Nie skoczyła, jak błędnie założyła policja i lekarze, a niektóre lokalne media początkowo twierdziły.

Natchaya powiedziała, że ​​zrezygnowała z pracy, by opiekować się siostrą, i że w ciągu ostatnich trzech miesięcy w tej sprawie praktycznie nie nastąpił żaden postęp. 

Prawnik Ronnarong powiedział, że to bardzo poważna sprawa. Jeśli mąż dopuścił się upadku żony, powinien był stanąć przed postępowaniem karnym i cywilnym. 

Powiedział, że zamierza porozmawiać z policją Wydziału Zwalczania Przestępczości wczoraj (w piątek).

Źródło: Sanook, Thaivisa.

Obraz po treści postu
Pan Adam Judd jest współwłaścicielem TPN Media od grudnia 2017 roku. Pochodzi z Waszyngtonu w Ameryce, ale mieszkał także w Dallas, Sarasocie i Portsmouth. Ma doświadczenie w sprzedaży detalicznej, HR i zarządzaniu operacjami. Od wielu lat pisze o wiadomościach i Tajlandii. Mieszka w Pattaya od ponad dziewięciu lat jako pełnoetatowy mieszkaniec, jest dobrze znany lokalnie i regularnie odwiedza ten kraj od ponad dekady. Jego pełne dane kontaktowe, w tym dane kontaktowe biura, można znaleźć na naszej stronie Kontakt poniżej. Historie prosimy o e-mail Editor@ThePattayanews.com O nas: https://thepattayanews.com/about-us/ Skontaktuj się z nami: https://thepattayanews.com/contact-us/