Papież oficjalnie odwiedzi Tajlandię w listopadzie

Papież Franciszek ma zamiar dotrzymać sześcioletniej obietnicy odwiedzenia Tajlandii, ogłosił kościół w piątkowe popołudnie z wielką fanfarą.

W ogłoszeniu o podróżach Papieża do Azji Stolica Apostolska ogłosiła, że ​​Franciszek odwiedzi stolicę Tajlandii na trzy dni pod koniec listopada. Dzieje się to sześć lat po tym, jak rząd Tajlandii ogłosił, że przyjął zaproszenie od ówczesnej premier Yingluck Shinawatry podczas jej wizyty w Watykanie.

82-letni Franciszek będzie przewodniczył dwóm mszom w Bangkoku. Według prałata Andrew Vissanu Thanya-anana, zastępcy sekretarza Konferencji Biskupów Katolickich Tajlandii, pierwszy rytuał mszy będzie ograniczony tylko do chrześcijan, drugi raz będzie otwarty dla publiczności, z naciskiem na przyciąganie młodzieży.

„Wszyscy są mile widziani” – powiedział Andrew.

Pattaya nie znajduje się na liście miejsc, które Papież planuje odwiedzić w tym czasie.

Pan Adam Judd jest współwłaścicielem TPN Media od grudnia 2017 roku. Pochodzi z Waszyngtonu w Ameryce, ale mieszkał także w Dallas, Sarasocie i Portsmouth. Ma doświadczenie w sprzedaży detalicznej, HR i zarządzaniu operacjami. Od wielu lat pisze o wiadomościach i Tajlandii. Mieszka w Pattaya od ponad dziewięciu lat jako pełnoetatowy mieszkaniec, jest dobrze znany lokalnie i regularnie odwiedza ten kraj od ponad dekady. Jego pełne dane kontaktowe, w tym dane kontaktowe biura, można znaleźć na naszej stronie Kontakt poniżej. Historie prosimy o e-mail Editor@ThePattayanews.com O nas: https://thepattayanews.com/about-us/ Skontaktuj się z nami: https://thepattayanews.com/contact-us/