Tajka aresztowana za kradzież od turystów w hostelach w Pattaya

ZDJĘCIA: Policja w Pattaya

Podejrzana kobieta została aresztowana po rzekomej kradzieży od turystów w lokalnych hostelach w Pattaya w miniony weekend. Schroniska, w których działała, były głównie hostelami z otwartymi pomieszczeniami ogólnodostępnymi w stylu pokoi wieloosobowych.

Policja miasta Pattaya donosi, że aresztowała 26-letnią Tajkę znaną jako Kanokwan „Nok” Pattanangam.

Według policji w Pattaya udawała, że ​​melduje się w wielu okolicznych hostelach. Następnie ukradła rzeczy innych turystów i gotówkę w pokojach ponad 10 razy w ciągu ostatnich kilku tygodni.

Przyznała, że ​​jest hazardzistką, która przegrała dużo pieniędzy i rzekomo przyznała się do popełnienia przestępstwa na policji. Usłyszała kilka zarzutów kradzieży.

Zapisz się!
Adam Judd
Pan Adam Judd jest współwłaścicielem TPN Media od grudnia 2017 roku. Pochodzi z Waszyngtonu w Ameryce, ale mieszkał także w Dallas, Sarasocie i Portsmouth. Ma doświadczenie w sprzedaży detalicznej, HR i zarządzaniu operacjami. Od wielu lat pisze o wiadomościach i Tajlandii. Mieszka w Pattaya od ponad dziewięciu lat jako pełnoetatowy mieszkaniec, jest dobrze znany lokalnie i regularnie odwiedza ten kraj od ponad dekady. Jego pełne dane kontaktowe, w tym dane kontaktowe biura, można znaleźć na naszej stronie Kontakt poniżej. Historie prosimy o e-mail Editor@ThePattayanews.com O nas: https://thepattayanews.com/about-us/ Skontaktuj się z nami: https://thepattayanews.com/contact-us/