Kobieta aresztowana po kradzieży 40,000 XNUMX bahtów ubrań w sklepie Pattaya

Pattaya –


Kobieta została aresztowana po kradzieży ubrań w lokalnym sklepie, który wczoraj w Pattaya kosztował około 40,000 XNUMX bahtów.

Policja miejska Pattaya kierowana przez kapitana Chainaronga Chaiina aresztowała 40-letnią Tajkę Orrawan Cheewachit wczoraj wieczorem o 11:30.

Kapitan Chainarong powiedział, że 52-letni właściciel sklepu Naiyanan Gale zgłosił na policję materiał z monitoringu, który pokazuje w sobotę, że podejrzany ukradł ubrania na rynku Villa Market w centrum handlowym Avenue, które kosztowało ponad 40,000 XNUMX bahtów.

Orrawan przyznała, że ​​kradła ubrania, ale twierdziła, że ​​robi to, by rozdawać innym nie dla siebie. Powiedziała, że ​​jest rozczarowana, że ​​pani Naiyana ostatnio obraziła ją werbalnie, a przestępstwo było odwetem za to przestępstwo.

Policja kontynuuje dalsze działania prawne.

Pan Adam Judd jest współwłaścicielem mediów TPN od grudnia 2017 roku. Pochodzi z Waszyngtonu w Ameryce, ale mieszkał również w Dallas, Sarasocie i Portsmouth. Jego doświadczenie obejmuje sprzedaż detaliczną, HR i zarządzanie operacjami, a od wielu lat pisze o nowościach i Tajlandii. Mieszka w Pattaya od ponad ośmiu lat jako pełnoetatowy rezydent, jest dobrze znany lokalnie i odwiedza ten kraj jako regularny gość od ponad dekady. Jego pełne dane kontaktowe, w tym dane kontaktowe biura, można znaleźć na naszej stronie Kontakt z nami poniżej. Historie prosimy o e-mail Pattayanewseditor@gmail.com O nas: https://thepattayanews.com/about-us/ Skontaktuj się z nami: https://thepattayanews.com/contact-us/