Kobieta aresztowana po kradzieży 40,000 XNUMX bahtów ubrań w sklepie Pattaya

Pattaya –


Kobieta została aresztowana po kradzieży ubrań w lokalnym sklepie, który wczoraj w Pattaya kosztował około 40,000 XNUMX bahtów.

Policja miejska Pattaya kierowana przez kapitana Chainaronga Chaiina aresztowała 40-letnią Tajkę Orrawan Cheewachit wczoraj wieczorem o 11:30.

Kapitan Chainarong powiedział, że 52-letni właściciel sklepu, Naiyanan Gale, zgłosił się na policję za pomocą nagrań z kamer CCTV, które pokazują, że w sobotę podejrzany ukradł ubrania w Villa Market w centrum handlowym Avenue, które kosztowały ponad 40,000 XNUMX bahtów.

Orrawan przyznała, że ​​kradła ubrania, ale twierdziła, że ​​robi to, by rozdawać innym nie dla siebie. Powiedziała, że ​​jest rozczarowana, że ​​pani Naiyana ostatnio obraziła ją werbalnie, a przestępstwo było odwetem za to przestępstwo.

Policja kontynuuje dalsze działania prawne.

Pan Adam Judd jest współwłaścicielem TPN Media od grudnia 2017 roku. Pochodzi z Waszyngtonu w Ameryce, ale mieszkał także w Dallas, Sarasocie i Portsmouth. Ma doświadczenie w sprzedaży detalicznej, HR i zarządzaniu operacjami. Od wielu lat pisze o wiadomościach i Tajlandii. Mieszka w Pattaya od ponad dziewięciu lat jako pełnoetatowy mieszkaniec, jest dobrze znany lokalnie i regularnie odwiedza ten kraj od ponad dekady. Jego pełne dane kontaktowe, w tym dane kontaktowe biura, można znaleźć na naszej stronie Kontakt poniżej. Historie prosimy o e-mail Editor@ThePattayanews.com O nas: https://thepattayanews.com/about-us/ Skontaktuj się z nami: https://thepattayanews.com/contact-us/