Chiński turysta został poważnie ranny po upadku z wysokości na drugim piętrze lokalnego hotelu Pattaya

Pattaya –


Chińska turystka doznała poważnych obrażeń po tym, jak wcześnie rano spadła przez strop podczas wspinania się po drabinach w strefie obsługi personelu na drugim piętrze lokalnego hotelu w Pattaya.

Policja miejska w Pattaya została powiadomiona o incydencie o 3:00 nad ranem w hotelu w Central Pattaya. Policja, Pattaya News i ratownicy Sawang Boriboon Thammasathan wpadli na miejsce zdarzenia.

30-letnia chińska turystka, pani Tong Dongqin, która doznała poważnych obrażeń nóg, została znaleziona na podłodze w pobliżu drabiny w pomieszczeniu przeznaczonym wyłącznie dla personelu. Dziura, przez którą wpadła, była wyraźnie widoczna. Została przewieziona do miejscowego szpitala.

Ochrona hotelu powiedziała Pattaya News, że usłyszał głośny dźwięk, który go zaskoczył, przyciągając jego uwagę. Pobiegł na miejsce, gdzie znalazł rannego turystę i wezwał pomoc.

Nie wiadomo, dlaczego turysta znajdował się w strefie obsługi tylko dla personelu, wspinając się po drabinach o 3:00 nad ranem. Bariera językowa uniemożliwiła przyjaciołom ofiary udzielenie odpowiedzi na pytania w czasie wypadku.

Pan Adam Judd jest współwłaścicielem TPN Media od grudnia 2017 roku. Pochodzi z Waszyngtonu w Ameryce, ale mieszkał także w Dallas, Sarasocie i Portsmouth. Ma doświadczenie w sprzedaży detalicznej, HR i zarządzaniu operacjami. Od wielu lat pisze o wiadomościach i Tajlandii. Mieszka w Pattaya od ponad dziewięciu lat jako pełnoetatowy mieszkaniec, jest dobrze znany lokalnie i regularnie odwiedza ten kraj od ponad dekady. Jego pełne dane kontaktowe, w tym dane kontaktowe biura, można znaleźć na naszej stronie Kontakt poniżej. Historie prosimy o e-mail Editor@ThePattayanews.com O nas: https://thepattayanews.com/about-us/ Skontaktuj się z nami: https://thepattayanews.com/contact-us/