Chiński turysta został poważnie ranny po upadku z wysokości na drugim piętrze lokalnego hotelu Pattaya

Pattaya –


Chińska turystka doznała poważnych obrażeń po tym, jak wcześnie rano spadła przez strop podczas wspinania się po drabinach w strefie obsługi personelu na drugim piętrze lokalnego hotelu w Pattaya.

Policja miejska w Pattaya została powiadomiona o incydencie o 3:00 nad ranem w hotelu w Central Pattaya. Policja, Pattaya News i ratownicy Sawang Boriboon Thammasathan wpadli na miejsce zdarzenia.

30-letnia chińska turystka, pani Tong Dongqin, która doznała poważnych obrażeń nóg, została znaleziona na podłodze w pobliżu drabiny w pomieszczeniu przeznaczonym wyłącznie dla personelu. Dziura, przez którą wpadła, była wyraźnie widoczna. Została przewieziona do miejscowego szpitala.

Ochrona hotelu powiedziała Pattaya News, że usłyszał głośny dźwięk, który go zaskoczył, przyciągając jego uwagę. Pobiegł na miejsce, gdzie znalazł rannego turystę i wezwał pomoc.

Nie wiadomo, dlaczego turysta wspinał się po drabinach o godzinie 3:00 w strefie konserwacji przeznaczonej tylko dla personelu. Bariera językowa uniemożliwiła znajomym ofiary udzielenie odpowiedzi na pytania w momencie wypadku.

Pan Adam Judd jest współwłaścicielem mediów TPN od grudnia 2017 roku. Pochodzi z Waszyngtonu w Ameryce, ale mieszkał również w Dallas, Sarasocie i Portsmouth. Jego doświadczenie obejmuje sprzedaż detaliczną, HR i zarządzanie operacjami, a od wielu lat pisze o nowościach i Tajlandii. Mieszka w Pattaya od ponad ośmiu lat jako pełnoetatowy rezydent, jest dobrze znany lokalnie i odwiedza ten kraj jako regularny gość od ponad dekady. Jego pełne dane kontaktowe, w tym dane kontaktowe biura, można znaleźć na naszej stronie Kontakt z nami poniżej. Historie prosimy o e-mail Pattayanewseditor@gmail.com O nas: https://thepattayanews.com/about-us/ Skontaktuj się z nami: https://thepattayanews.com/contact-us/