Departament Celny zainstaluje 23 kolejne urządzenia rentgenowskie na przenośnikach taśmowych na lotnisku Suvarnabhumi do końca 2019 r.

Bangkok-

Departament Celny planuje zainstalować więcej urządzeń rentgenowskich na przenośnikach taśmowych, aby zwiększyć efektywność kontroli na lotnisku Suvarnabhumi do końca 2019 roku.

Do tej pory w hali przylotów montowane są 23 pasy. Departament ma również na celu przyjęcie krajowego systemu pojedynczego okienka, zgodnie z polityką rządu, w celu ułatwienia operacji celnych. System jest również instalowany w Birmie i na Filipinach.

Departament rządowy i celny twierdzi, że zwiększy to bezpieczeństwo i ochronę na lotnisku, a także przyspieszy ogólne przetwarzanie.

Pattaya News zauważa, że ​​krytycy w mediach społecznościowych twierdzą jednak, że ma to na celu zarobienie większych pieniędzy na imporcie i grzywnach.

Zapisz się!
Adam Judd
Pan Adam Judd jest współwłaścicielem TPN Media od grudnia 2017 roku. Pochodzi z Waszyngtonu w Ameryce, ale mieszkał także w Dallas, Sarasocie i Portsmouth. Ma doświadczenie w sprzedaży detalicznej, HR i zarządzaniu operacjami. Od wielu lat pisze o wiadomościach i Tajlandii. Mieszka w Pattaya od ponad dziewięciu lat jako pełnoetatowy mieszkaniec, jest dobrze znany lokalnie i regularnie odwiedza ten kraj od ponad dekady. Jego pełne dane kontaktowe, w tym dane kontaktowe biura, można znaleźć na naszej stronie Kontakt poniżej. Historie prosimy o e-mail Editor@ThePattayanews.com O nas: https://thepattayanews.com/about-us/ Skontaktuj się z nami: https://thepattayanews.com/contact-us/