Poznaj nową maskotkę i twarz turystyki w Phuket

Nowa maskotka Phuket została oficjalnie ogłoszona w konkursie, a zwycięską maskotką jest „Nong Joong” – mały homar/krewetka stworzony przez Jina Sataponsathitsuka, który za swoje wysiłki otrzymał 100,000 XNUMX.

Maskotka przedstawia niegrzecznego dzieciaka, który uwielbia jeść, odkrywać i uwielbia uczyć się nowych rzeczy. Jego celem jest odkrywanie Phuket poprzez zabawę, pyszne jedzenie i wspaniałe doświadczenia. Jego najlepszy przyjaciel, Umi, mały jeżowiec morski, wciąż nazywa go Joong, zamiast Goong (co po tajsku oznacza krewetkę).

Urzędnicy mają nadzieję, że ta nowa maskotka, która pojawi się we wszystkich artykułach turystycznych związanych z Phuket, pomoże zwiększyć ruch turystyczny i pokaże, jak zabawne może być miasto i okolica.

Źródło: Phuket Hot News, Thaiger

Zapisz się!
Adam Judd
Pan Adam Judd jest współwłaścicielem TPN Media od grudnia 2017 roku. Pochodzi z Waszyngtonu w Ameryce, ale mieszkał także w Dallas, Sarasocie i Portsmouth. Ma doświadczenie w sprzedaży detalicznej, HR i zarządzaniu operacjami. Od wielu lat pisze o wiadomościach i Tajlandii. Mieszka w Pattaya od ponad dziewięciu lat jako pełnoetatowy mieszkaniec, jest dobrze znany lokalnie i regularnie odwiedza ten kraj od ponad dekady. Jego pełne dane kontaktowe, w tym dane kontaktowe biura, można znaleźć na naszej stronie Kontakt poniżej. Historie prosimy o e-mail Editor@ThePattayanews.com O nas: https://thepattayanews.com/about-us/ Skontaktuj się z nami: https://thepattayanews.com/contact-us/