Poznaj nową maskotkę i twarz turystyki w Phuket

Nowa maskotka Phuket została oficjalnie ogłoszona w konkursie, a zwycięską maskotką jest „Nong Joong” – mały homar/krewetka stworzony przez Jina Sataponsathitsuka, który otrzymał 100,000 XNUMX za swoje wysiłki.

Maskotka przedstawia niegrzeczne dziecko, które uwielbia jeść, odkrywać i uczyć się nowych rzeczy. Jego celem jest odkrywanie Phuket poprzez zabawne zajęcia, pyszne jedzenie i wspaniałe doświadczenia. Jego najlepszy przyjaciel, Umi, mały jeżowiec morski, wciąż nazywa go Joong zamiast Goong (co po tajsku oznacza krewetki).

Urzędnicy mają nadzieję, że ta nowa maskotka, która pojawi się we wszystkich artykułach turystycznych związanych z Phuket, pomoże zwiększyć turystykę i pokaże, jak zabawne może być miasto i okolica.

Źródło: Gorące wiadomości z Phuket, Thaiger

Pan Adam Judd jest współwłaścicielem TPN media od grudnia 2017 roku. Pochodzi z Waszyngtonu w Ameryce, ale mieszkał także w Dallas, Sarasocie i Portsmouth. Ma doświadczenie w sprzedaży detalicznej, HR i zarządzaniu operacjami. Od wielu lat pisze o wiadomościach i Tajlandii. Mieszka w Pattaya od ponad ośmiu lat jako pełnoetatowy rezydent, jest dobrze znany lokalnie i regularnie odwiedza ten kraj od ponad dekady. Jego pełne dane kontaktowe, w tym dane kontaktowe biura, można znaleźć na naszej stronie Kontakt poniżej. Historie prosimy o e-mail Editor@ThePattayanews.com O nas: https://thepattayanews.com/about-us/ Skontaktuj się z nami: https://thepattayanews.com/contact-us/