Pattaya Indoor Cricket League – Inauguracyjny mecz pomiędzy Pattaya Cricket Club a Rugby School Thailand.

Pattaya Indoor Cricket League – Inauguracyjny mecz pomiędzy Pattaya Cricket Club a Rugby School Thailand.

W czwartek 12th odbył się mecz otwarcia Pattaya Indoor Cricket League w Rugby School Thailand (RST), gdzie RST grał w Pattaya Cricket Club (PCC).

Mecz nie był rozgrywany na zwykłej siatkowej wybiegu, ale na połowie hali sportowej. To dało 8 męskim zespołom wiele okazji do zdobycia bramki. Odbijanie odbywało się w parach przez 3 rzuty, a kręgle były ograniczone do 12 rzutów na drużynę z maksymalnie 3 rzutami na melonika. Obowiązują normalne zasady halowe. 

John Harvey i Jainish Parikah z PCC zaliczyli dobry start, strzelając 24 przejazdy za stratę jednej bramki, zdobytej przez bramkarza. Momentum utrzymali Luke Stokes i Matt Harkness, którzy dodali 37 bez strat (odpowiednio 16 i 21). Colin Clark i Wesley Masterton zdobyli kolejne 3 oversy i zdobyli 33 punkty (odpowiednio 15 i 18), ale stracili 2 bramki – wybieg i ostre uderzenie. Richard Holt i Bernard Lamprecht zmierzyli się z ostatnimi trzema rzutami. Bardzo powolna kręgla Johna okazała się trudna do skontrowania i wziął obie bramki za jedyne 3 statystki. Lewis i Chris rzucili ostatnie 2 oversy z zawrotnym tempem, każdy z nich zgarnął furtkę i tracąc 2 przejazdów. PCC zakończyło swoje rundy z wynikiem 15. 

RST rozpoczęło swoje inningi na wysokich obrotach, po części z powodu kiepskiej gry w kręgle przez PCC. 38 strat w pierwszych 3 rzutach od Petera i Chrisa, a następnie 33 od Chrisa (inny Chris) i Matta za stratę 2 bramek zdobytych przez Wesleya Mastertona. PCC trzymało się mocno, ograniczając Lewisa i Guthrie do 20 przejazdów za 2 bramki, które zajęli Wesley i John Harvey. Ostatnie 3 oversy były jeszcze bardziej wyrównane, z zaledwie 15 rundami straconymi za 1 bramkę, ale to wystarczyło, aby RST wygrało 7 rundami.

Pan Adam Judd jest współwłaścicielem TPN media od grudnia 2017 roku. Pochodzi z Waszyngtonu w Ameryce, ale mieszkał także w Dallas, Sarasocie i Portsmouth. Ma doświadczenie w sprzedaży detalicznej, HR i zarządzaniu operacjami. Od wielu lat pisze o wiadomościach i Tajlandii. Mieszka w Pattaya od ponad ośmiu lat jako pełnoetatowy rezydent, jest dobrze znany lokalnie i regularnie odwiedza ten kraj od ponad dekady. Jego pełne dane kontaktowe, w tym dane kontaktowe biura, można znaleźć na naszej stronie Kontakt poniżej. Historie prosimy o e-mail Editor@ThePattayanews.com O nas: https://thepattayanews.com/about-us/ Skontaktuj się z nami: https://thepattayanews.com/contact-us/