Pattaya Indoor Cricket League – mecz inauguracyjny pomiędzy Pattaya Cricket Club i Rugby School w Tajlandii.

Pattaya Indoor Cricket League – mecz inauguracyjny pomiędzy Pattaya Cricket Club i Rugby School w Tajlandii.

W czwartek 12 grudnia odbył się mecz otwarcia Pattaya Indoor Cricket League w Rugby School w Tajlandii (RST), gdzie RST grał z Pattaya Cricket Club (PCC).

Mecz nie był rozgrywany na normalnym wybiegu z siatką, ale na połowie hali sportowej. Dało to 8 męskim zespołom wiele okazji do zdobycia bramki. Mrugnięcia przeprowadzono w parach przez 3 overy, a kręgle były ograniczone do 12 overów na drużynę, z maksymalnie 3 overami na melonika. Zastosowano normalne zasady panujące w pomieszczeniach. 

John Harvey i Jainish Parikah z PCC dobrze rozpoczęli, strzelając 24 runy za utratę jednej furtki podjętej przez bramkarza. Tempo podtrzymali Luke Stokes i Matt Harkness, którzy dodali 37 bez strat (odpowiednio 16 i 21). Colin Clark i Wesley Masterton przejęli kolejne 3 overy i zdobyli 33 gole (odpowiednio 15 i 18), ale stracili 2 bramki – wybieg i ostre uderzenie. Richard Holt i Bernard Lamprecht zmierzyli się z ostatnimi trzema overami. Bardzo powolna gra w kręgle Johna okazała się trudna do skontrowania i zdobył obie bramki za jedyne 3 dodatkowe bramki. Lewis i Chris wykonali 2 ostatnie overy w zawrotnym tempie, każdy zdobywając furtkę i tracąc 2 runów. PCC zakończyło swoje rundy z wynikiem 15. 

RST rozpoczęło swoje rundy na wysokim poziomie, częściowo z powodu słabej gry w kręgle PCC. Po 38 pierwszych 3 overach Petera i Chrisa nastąpiło 33 off Chrisa (innego Chrisa) i Matta za utratę 2 bramek zdobytych przez Wesleya Mastertona. PCC utrzymało poziom, ograniczając Lewisa i Guthrie do 20 runów za 2 bramki zdobyte przez Wesleya i Johna Harveya. Ostatnie 3 overy były jeszcze bardziej zacięte, ponieważ straciliśmy tylko 15 runów na 1 bramkę, ale wystarczyło, aby RST wygrał 7 runami.

Obraz po treści postu
Pan Adam Judd jest współwłaścicielem TPN Media od grudnia 2017 roku. Pochodzi z Waszyngtonu w Ameryce, ale mieszkał także w Dallas, Sarasocie i Portsmouth. Ma doświadczenie w sprzedaży detalicznej, HR i zarządzaniu operacjami. Od wielu lat pisze o wiadomościach i Tajlandii. Mieszka w Pattaya od ponad dziewięciu lat jako pełnoetatowy mieszkaniec, jest dobrze znany lokalnie i regularnie odwiedza ten kraj od ponad dekady. Jego pełne dane kontaktowe, w tym dane kontaktowe biura, można znaleźć na naszej stronie Kontakt poniżej. Historie prosimy o e-mail Editor@ThePattayanews.com O nas: https://thepattayanews.com/about-us/ Skontaktuj się z nami: https://thepattayanews.com/contact-us/