Policja rozprawia się z nielegalnymi pracownikami rynku zagranicznego w Chonburi

Policja rozprawia się z nielegalnymi pracownikami rynku zagranicznego w Chonburi

Śri Racza –
Urzędnicy imigracyjni Chonburi rozpoczęli dziś rano rozprawę z nielegalnymi pracownikami zagranicznymi na targu w Sri Racha.

Ponad 20 urzędników imigracyjnych Chonburi, kierowanych przez kapitana Weerachai Thinkomuta dziś rano, sprawdziło rynek Rattanakorn. Obecny był powiązany filmowiec z The Pattaya News.

Wielu nielegalnych pracowników uciekało i odjeżdżało, gdy zobaczyli funkcjonariuszy, co można zobaczyć na naszym filmie. Funkcjonariusze sprawdzili dokumenty pracowników migrujących pod kątem dalszych działań prawnych.

Ponad dwadzieścia zostało aresztowanych za brak odpowiednich zezwoleń na pracę lub paszportów. Zostali zabrani do Urzędu Imigracyjnego na prawdopodobną deportację.

Pan Adam Judd jest współwłaścicielem mediów TPN od grudnia 2017 roku. Pochodzi z Waszyngtonu w Ameryce, ale mieszkał również w Dallas, Sarasocie i Portsmouth. Jego doświadczenie obejmuje sprzedaż detaliczną, HR i zarządzanie operacjami, a od wielu lat pisze o nowościach i Tajlandii. Mieszka w Pattaya od ponad ośmiu lat jako pełnoetatowy rezydent, jest dobrze znany lokalnie i odwiedza ten kraj jako regularny gość od ponad dekady. Jego pełne dane kontaktowe, w tym dane kontaktowe biura, można znaleźć na naszej stronie Kontakt z nami poniżej. Historie prosimy o e-mail Pattayanewseditor@gmail.com O nas: https://thepattayanews.com/about-us/ Skontaktuj się z nami: https://thepattayanews.com/contact-us/