Dwóch zabitych, dwóch rannych w wypadku drogowym z dwiema przyczepami, ciężarówką i sedanem w Chonburi

Dwóch zabitych, dwóch rannych w wypadku drogowym z dwiema przyczepami, ciężarówką i sedanem w Chonburi

ZDJĘCIA: Dragon Rescue 72 Chonburi

Chon Buri –
Dwie osoby zginęły, a dwie osoby doznały obrażeń w wypadku drogowym z dwiema przyczepami, ciężarówką i sedanem w Mueang Chonburi dziś rano.

Dragon Rescue informuje, że zostali powiadomieni o wypadku na Bypass Road (w kierunku południowym Pattaya) w Nong Maidang o godzinie 1:04.

Przybyli na miejsce, aby znaleźć cztery uszkodzone pojazdy na drodze, które są 24-kołową przyczepą, 10-kołową ciężarówką, 18-kołową przyczepą i sedanem.

Wewnątrz 10-kołowej ciężarówki znaleziono martwe dwie osoby: 66-letni pan Sui Somnark (kierowca) i 57-letnia pani Pimpa Kaewnoppakao (pasażer).

Świadkowie powiedzieli, że 24-kołowa przyczepa straciła kontrolę nad pojazdem, zjechała z właściwego pasa i zderzyła się z innymi pojazdami.

Jednak policja kontynuuje dochodzenie w celu podjęcia dalszych działań prawnych.

Pan Adam Judd jest współwłaścicielem TPN Media od grudnia 2017 roku. Pochodzi z Waszyngtonu w Ameryce, ale mieszkał także w Dallas, Sarasocie i Portsmouth. Ma doświadczenie w sprzedaży detalicznej, HR i zarządzaniu operacjami. Od wielu lat pisze o wiadomościach i Tajlandii. Mieszka w Pattaya od ponad dziewięciu lat jako pełnoetatowy mieszkaniec, jest dobrze znany lokalnie i regularnie odwiedza ten kraj od ponad dekady. Jego pełne dane kontaktowe, w tym dane kontaktowe biura, można znaleźć na naszej stronie Kontakt poniżej. Historie prosimy o e-mail Editor@ThePattayanews.com O nas: https://thepattayanews.com/about-us/ Skontaktuj się z nami: https://thepattayanews.com/contact-us/