26-letni turysta z Kenii spada z poręczy w lokalnym centrum handlowym i doznaje poważnych obrażeń

26-letni obywatel Kenii zidentyfikowany jako William Reynolds Jr. został przewieziony do lokalnego szpitala z obrażeniami nóg i biodra po upadku z pięciu metrów z metalowej poręczy na zewnątrzcentrum handlowe w Sri Racha, Chonburi.

Miejscowy świadek powiedział policji, że widzieli cudzoziemca siedzącego na balustradzie, najwyraźniej czekającego na coś lub kogoś około 10:30 wczoraj wieczorem.

Następnym, który usłyszał, był huk – wezwał służby ratunkowe. Uważał, że cudzoziemiec stracił równowagę i upadł przez przypadek.

Mężczyzna wraca do zdrowia w miejscowym szpitalu. Uważa się, że był to wypadek.

Pan Adam Judd jest współwłaścicielem TPN media od grudnia 2017 roku. Pochodzi z Waszyngtonu w Ameryce, ale mieszkał także w Dallas, Sarasocie i Portsmouth. Ma doświadczenie w sprzedaży detalicznej, HR i zarządzaniu operacjami. Od wielu lat pisze o wiadomościach i Tajlandii. Mieszka w Pattaya od ponad ośmiu lat jako pełnoetatowy rezydent, jest dobrze znany lokalnie i regularnie odwiedza ten kraj od ponad dekady. Jego pełne dane kontaktowe, w tym dane kontaktowe biura, można znaleźć na naszej stronie Kontakt poniżej. Historie prosimy o e-mail Editor@ThePattayanews.com O nas: https://thepattayanews.com/about-us/ Skontaktuj się z nami: https://thepattayanews.com/contact-us/