Poczekaj… więcej ulewnych deszczów prawdopodobnie nadejdzie w okolicy Pattaya

Według Departamentu Meteorologii Tajlandii w środę prognozowane są ciągłe deszcze w dolnej części środkowej, wschodniej i górnej części południowej, gdy koryto monsunowe rozciąga się w poprzek, tworząc komórkę niskiego ciśnienia nad Kambodżą.

Regiony wschodnie i południowe mogą na niektórych obszarach napotkać ulewne deszcze. Departament wezwał mieszkańców, aby byli na bieżąco z warunkami pogodowymi.

Spodziewane są pojedyncze ulewne deszcze w prowincjach Chon Buri, Rayong, Chanthaburi, Trat, Ranong, Phang Nga i Satun, podczas gdy tylko lekkie opady są prognozowane na północy i północnym wschodzie.

Andaman i Zatoka Tajlandzka prawdopodobnie zobaczą fale o wysokości od dwóch do trzech metrów, podczas gdy obszary narażone na burze mogą zobaczyć fale o wysokości trzech metrów. Zaleca się, aby małe łodzie pozostawały poza wodami Andamany i Zatoki Tajlandzkiej do czwartku (19 września).

Obraz po treści postu
Pan Adam Judd jest współwłaścicielem TPN Media od grudnia 2017 roku. Pochodzi z Waszyngtonu w Ameryce, ale mieszkał także w Dallas, Sarasocie i Portsmouth. Ma doświadczenie w sprzedaży detalicznej, HR i zarządzaniu operacjami. Od wielu lat pisze o wiadomościach i Tajlandii. Mieszka w Pattaya od ponad dziewięciu lat jako pełnoetatowy mieszkaniec, jest dobrze znany lokalnie i regularnie odwiedza ten kraj od ponad dekady. Jego pełne dane kontaktowe, w tym dane kontaktowe biura, można znaleźć na naszej stronie Kontakt poniżej. Historie prosimy o e-mail Editor@ThePattayanews.com O nas: https://thepattayanews.com/about-us/ Skontaktuj się z nami: https://thepattayanews.com/contact-us/