Policja poluje na podejrzanych, którzy rzekomo okradli rosyjską parę w Południowej Pattaya

Pattaya –


Policja w Pattaya poluje na dwóch podejrzanych, którzy rzekomo okradli rosyjską parę w Południowej Pattaya wczesnym rankiem, 18 września 2019 r.

Maj Saijai Kamjulla z policji miejskiej w Pattaya został powiadomiony o incydencie od rosyjskiej pary nazwanej w prasie tylko „Louise” i „Anna” dziś rano o godzinie 12.

Powiedzieli policji, że podejrzani okradli ich w Soi Thep Prasit 17, gdy wracali do hotelu z późnej kolacji.

Według ofiar, dwóch podejrzanych, uważanych za obywateli Tajlandii, na czarnym pick-upie użyło noża, by zagrozić im za torbę, którą mieli ze sobą. Ofiary powiedziały, że próbowały walczyć z podejrzanymi, ale nie udało im się.

Według ofiar w środku torby znajduje się drogi telefon komórkowy i kilka ważnych dokumentów.

Podczas walki para ściągnęła boczne lusterko z pickupa. Podejrzani odjechali furgonetką z torbą.

Policja kontynuuje śledztwo, sprawdzając pobliskie kamery CCTV w poszukiwaniu podejrzanych.

Pan Adam Judd jest współwłaścicielem TPN media od grudnia 2017 roku. Pochodzi z Waszyngtonu w Ameryce, ale mieszkał także w Dallas, Sarasocie i Portsmouth. Ma doświadczenie w sprzedaży detalicznej, HR i zarządzaniu operacjami. Od wielu lat pisze o wiadomościach i Tajlandii. Mieszka w Pattaya od ponad ośmiu lat jako pełnoetatowy rezydent, jest dobrze znany lokalnie i regularnie odwiedza ten kraj od ponad dekady. Jego pełne dane kontaktowe, w tym dane kontaktowe biura, można znaleźć na naszej stronie Kontakt poniżej. Historie prosimy o e-mail Editor@ThePattayanews.com O nas: https://thepattayanews.com/about-us/ Skontaktuj się z nami: https://thepattayanews.com/contact-us/