Policja poluje na podejrzanych, którzy rzekomo okradli rosyjską parę w Południowej Pattaya

Pattaya –


Policja w Pattaya poszukuje dwóch podejrzanych, którzy dziś rano, 18 września 2019 r., rzekomo okradali rosyjską parę w południowej Pattaya.

Maj Saijai Kamjulla z policji miejskiej Pattaya został powiadomiony o incydencie od rosyjskiego małżeństwa, którego prasa podała tylko jako „Louise” i „Anna” o godzinie 12:30 dzisiejszego ranka.

Powiedzieli policji, że podejrzani okradli ich w Soi Thep Prasit 17, gdy wracali do hotelu po późnej kolacji.

Według ofiar dwóch podejrzanych, prawdopodobnie obywateli Tajlandii, jadąc czarnym pick-upem groziło im nożem w zamian za torebkę, którą mieli przy sobie. Ofiary twierdziły, że próbowały walczyć z podejrzanymi, ale bezskutecznie.

Według ofiar w torbie znajduje się drogi telefon komórkowy i kilka ważnych dokumentów.

Podczas bójki para zdjęła lusterko boczne z pickupa. Podejrzani odjechali pick-upem z torbą.

Policja kontynuuje dochodzenie, sprawdzając pobliskie kamery CCTV w celu wykrycia podejrzanych.

Adam Judd
Pan Adam Judd jest współwłaścicielem TPN Media od grudnia 2017 roku. Pochodzi z Waszyngtonu w Ameryce, ale mieszkał także w Dallas, Sarasocie i Portsmouth. Ma doświadczenie w sprzedaży detalicznej, HR i zarządzaniu operacjami. Od wielu lat pisze o wiadomościach i Tajlandii. Mieszka w Pattaya od ponad dziewięciu lat jako pełnoetatowy mieszkaniec, jest dobrze znany lokalnie i regularnie odwiedza ten kraj od ponad dekady. Jego pełne dane kontaktowe, w tym dane kontaktowe biura, można znaleźć na naszej stronie Kontakt poniżej. Historie prosimy o e-mail Editor@ThePattayanews.com O nas: https://thepattayanews.com/about-us/ Skontaktuj się z nami: https://thepattayanews.com/contact-us/