Tajska marynarka wojenna ratuje turystów i ofiary powodzi z Koh Chang

Marynarka wojenna pomaga ofiarom powodzi na Koh Chang

Trat-
Oficerowie Królewskiej Marynarki Wojennej Tajlandii pomagają ofiarom powodzi w Koh Chang, Trat.

Dowódca Pierwszego Obszaru Dowództwa Królewskiej Marynarki Wojennej w Chonburi, wiceadmirał Banjop Poedang, rozkazał swojemu zespołowi pomóc ofiarom powodzi na Koh Chang.

Oficerowie Królewskiej Marynarki Wojennej Tajlandii i Departamentu Zapobiegania i Łagodzenia Katastrof (DDPM) naprawili mosty i budynki, które zostały uszkodzone w wyniku powodzi w poniedziałek rano.

Statki i pojazdy Królewskiej Marynarki Wojennej Tajlandii były wykorzystywane do obsługi turystów z Koh Mak na ląd.

Marynarka wojenna przez cały dzień nadal ratuje turystów i transportuje ich na ląd.

Zapisz się!
Adam Judd
Pan Adam Judd jest współwłaścicielem TPN Media od grudnia 2017 roku. Pochodzi z Waszyngtonu w Ameryce, ale mieszkał także w Dallas, Sarasocie i Portsmouth. Ma doświadczenie w sprzedaży detalicznej, HR i zarządzaniu operacjami. Od wielu lat pisze o wiadomościach i Tajlandii. Mieszka w Pattaya od ponad dziewięciu lat jako pełnoetatowy mieszkaniec, jest dobrze znany lokalnie i regularnie odwiedza ten kraj od ponad dekady. Jego pełne dane kontaktowe, w tym dane kontaktowe biura, można znaleźć na naszej stronie Kontakt poniżej. Historie prosimy o e-mail Editor@ThePattayanews.com O nas: https://thepattayanews.com/about-us/ Skontaktuj się z nami: https://thepattayanews.com/contact-us/