Tajska marynarka wojenna ratuje turystów i ofiary powodzi z Koh Chang

Marynarka pomaga ofiarom powodzi na Koh Chang

Trat-
Oficerowie z Królewskiej Marynarki Wojennej Tajlandii pomagają ofiarom powodzi w Koh Chang w Trat.

Dowódca obszaru Royal Thai Navy Chonburi, wiceadmirał Banjop Poedang rozkazał swojemu zespołowi pomóc ofiarom powodzi na Koh Chang.

Oficerowie z Królewskiej Marynarki Wojennej Tajlandii i Departamentu Zapobiegania i Łagodzenia Katastrof (DDPM) naprawili mosty i budynki, które zostały uszkodzone w wyniku powodzi w poniedziałek rano.

Statki i pojazdy Królewskiej Marynarki Wojennej Tajlandii były wykorzystywane do obsługi turystów z Koh Mak do lądowania.

Marynarka nadal przez cały dzień ratuje turystów i transportuje ich na ląd.

Pan Adam Judd jest współwłaścicielem mediów TPN od grudnia 2017 roku. Pochodzi z Waszyngtonu w Ameryce, ale mieszkał również w Dallas, Sarasocie i Portsmouth. Jego doświadczenie obejmuje sprzedaż detaliczną, HR i zarządzanie operacjami, a od wielu lat pisze o nowościach i Tajlandii. Mieszka w Pattaya od ponad ośmiu lat jako pełnoetatowy rezydent, jest dobrze znany lokalnie i odwiedza ten kraj jako regularny gość od ponad dekady. Jego pełne dane kontaktowe, w tym dane kontaktowe biura, można znaleźć na naszej stronie Kontakt z nami poniżej. Historie prosimy o e-mail Pattayanewseditor@gmail.com O nas: https://thepattayanews.com/about-us/ Skontaktuj się z nami: https://thepattayanews.com/contact-us/