Podziemne toalety publiczne w fazie planowania dla plaży Pattaya

Pattaya City planuje wybudować nowe podziemne łazienki na plażach Pattaya i Jomtien w ramach większego projektu modernizacji infrastruktury miasta, zgodnie z artykułem opublikowanym przez Pattaya Mail i władze miasta.

Zastępca burmistrza Pattana Boonsawad powiedział, że wstępne plany przewidują budowę 4 podziemnych toalet wzdłuż Pattaya Beach Road, a dodatkowe jednostki zostaną otwarte na plażach Dongtan i Jomtien.

Poradził, że toalety muszą być budowane poniżej poziomu ulicy, aby zachować zgodność z tajskim prawem, które zabrania budowy na plażach. Zastępca burmistrza przytoczył podobne obiekty na plażach w Wietnamie jako udane przykłady tego modelu.

Projektowane łazienki zapewnią dostęp dla wszystkich, także osób niepełnosprawnych. Dodatkowo zostaną dodane nowoczesne pojemniki na papierosy, które pomogą utrzymać plaże z dala od niechcianych śmieci. Boonsawad powiedział, że ratusz bada obecnie potencjalne tereny pod kątem lokalizacji nowych toalet przed złożeniem wniosku o budżet na rozwój.

Zastępca burmistrza powiedział, że trwają również prace nad ułożeniem nowego rurociągu pod South Pattaya – Pratamnak Road, przywróceniem chodnika przed pomnikiem żeglarskim króla Ramy IX oraz poprawą krajobrazu i obszarów wypoczynkowych dla turystów na plaży Jomtien.

Ta praca uzyskała już aprobatę Zarządu Pattaya.

Pattaya News zauważa, że ​​projekt łazienki jest dopiero w fazie planowania i prawdopodobnie minie trochę czasu, zanim zostanie zrealizowany. Nie podano żadnego budżetu ani wiadomości o tym, czy będą wolne.

Źródło: Poczta Pattaya

Zapisz się!
Adam Judd
Pan Adam Judd jest współwłaścicielem TPN Media od grudnia 2017 roku. Pochodzi z Waszyngtonu w Ameryce, ale mieszkał także w Dallas, Sarasocie i Portsmouth. Ma doświadczenie w sprzedaży detalicznej, HR i zarządzaniu operacjami. Od wielu lat pisze o wiadomościach i Tajlandii. Mieszka w Pattaya od ponad dziewięciu lat jako pełnoetatowy mieszkaniec, jest dobrze znany lokalnie i regularnie odwiedza ten kraj od ponad dekady. Jego pełne dane kontaktowe, w tym dane kontaktowe biura, można znaleźć na naszej stronie Kontakt poniżej. Historie prosimy o e-mail Editor@ThePattayanews.com O nas: https://thepattayanews.com/about-us/ Skontaktuj się z nami: https://thepattayanews.com/contact-us/