Kierowca motocykla ginie po zderzeniu z słupem energetycznym w Pattaya

Kierowca motocykla ginie po zderzeniu z słupem energetycznym w Pattaya

Pattaya –
Kierowca motocykla zginął po zderzeniu z słupem energetycznym w Pattaya.

Porucznik Alit Puangsawai z policji miejskiej Pattaya został dziś rano powiadomiony o wypadku w Soi Grom Teedin (w pobliżu Urzędu Ziemskiego) w Nongprue.

Policja i ratownicy Sawang Boriboon Thammasathan przybyli na miejsce zdarzenia, aby znaleźć uszkodzony motocykl na drodze.

W pobliżu znaleźli ciało mężczyzny, który został zidentyfikowany jako 30-letni Weerachon Korbua, który był kelnerem w popularnej restauracji serwującej owoce morza na Pattaya Walking Street. Jego ciało zostało przewiezione do miejscowego szpitala.

Kierowca taksówki, który widział wypadek, powiedział, że motocykl jechał z dużą prędkością, zanim stracił kontrolę i zderzył się z słupem energetycznym. Kierowca nie miał kasku.

Policja kontynuuje dochodzenie i sprawdza CCTV, aby znaleźć przyczynę wypadku.

Pan Adam Judd jest współwłaścicielem TPN media od grudnia 2017 roku. Pochodzi z Waszyngtonu w Ameryce, ale mieszkał także w Dallas, Sarasocie i Portsmouth. Ma doświadczenie w sprzedaży detalicznej, HR i zarządzaniu operacjami. Od wielu lat pisze o wiadomościach i Tajlandii. Mieszka w Pattaya od ponad ośmiu lat jako pełnoetatowy rezydent, jest dobrze znany lokalnie i regularnie odwiedza ten kraj od ponad dekady. Jego pełne dane kontaktowe, w tym dane kontaktowe biura, można znaleźć na naszej stronie Kontakt poniżej. Historie prosimy o e-mail Editor@ThePattayanews.com O nas: https://thepattayanews.com/about-us/ Skontaktuj się z nami: https://thepattayanews.com/contact-us/