Jedna osoba została ranna, gdy kierowca samochodu śpiący za kierownicą zderzył się z przyczepą motocykla w Bang Lamung

Bang Lamung –
Jedna osoba odniosła obrażenia po tym, jak kierowca samochodu zasnął za kierownicą i uderzył dziś rano w przyczepę motocykla w Hua Yai.

Policja Hua Yai została powiadomiona o wypadku o godzinie 6:00 na ulicy Chaiyapruek. Na miejsce przyjechała policja i służby ratunkowe.

Na miejscu zastali uszkodzoną przyczepę motocykla. W pobliżu znaleźli 29-letnią kobietę zidentyfikowaną jako Sopa Wongpan, która odniosła obrażenia na drodze. Została przewieziona do miejscowego szpitala.

Uszkodzony sedan został znaleziony na poboczu drogi. Kierowca, 30-letni Patinya, czekał na miejscu zdarzenia na policję. Nie został ranny, a jego nazwisko nie zostało podane prasie.

Kierowca przyznał, że zasnął za kierownicą. Auto zjechało na przeciwległy pas ruchu, a następnie zderzyło się z przyczepą motocykla.

Policja kontynuuje dochodzenie w celu podjęcia dalszych kroków prawnych.

Zapisz się!
Adam Judd
Pan Adam Judd jest współwłaścicielem TPN Media od grudnia 2017 roku. Pochodzi z Waszyngtonu w Ameryce, ale mieszkał także w Dallas, Sarasocie i Portsmouth. Ma doświadczenie w sprzedaży detalicznej, HR i zarządzaniu operacjami. Od wielu lat pisze o wiadomościach i Tajlandii. Mieszka w Pattaya od ponad dziewięciu lat jako pełnoetatowy mieszkaniec, jest dobrze znany lokalnie i regularnie odwiedza ten kraj od ponad dekady. Jego pełne dane kontaktowe, w tym dane kontaktowe biura, można znaleźć na naszej stronie Kontakt poniżej. Historie prosimy o e-mail Editor@ThePattayanews.com O nas: https://thepattayanews.com/about-us/ Skontaktuj się z nami: https://thepattayanews.com/contact-us/