Czerwony alert Interpolu wydany w związku z zaginięciem Norwega poszukiwanym za rzekome morderstwo brytyjskiego turysty w Phuket

Interpol ogłosił czerwony alarm dla Rogera Bullmana, Norwega poszukiwanego za rzekome zabicie brytyjskiego obywatela Amitpala Singha Bajaja w kurorcie w Karon w sierpniu. Kapitan Pol Taecsin Deethong-on z posterunku policji w Karon twierdzi, że alarm został wprowadzony na żądanie tajlandzkiej policji.

Bajaj był na wakacjach z żoną i dzieckiem i wdał się w gwałtowną kłótnię z Bullmanem, który przebywał w pokoju obok. Rozumie się, że Norweg był pijany i robił dużo hałasu we wczesnych godzinach porannych i już dwukrotnie był odwiedzany przez ochronę hotelu.

Policja poinformowała, że ​​w trakcie walki Bullman, ochroniarz z Oslo i ekspert od sztuk walki, rzekomo trzymał Bajaja w uchwycie i nadal zadawał mu ciosy, dopóki Bajaj nie stracił przytomności. Bajaja zabrano do miejscowego szpitala, gdzie uznano go za zmarłego. Sprzeczne raporty mówią, że Bullman włamał się do pokoju Bajaja i zaatakował go na oczach żony i dziecka po tym, jak narzekał na hałas. Jednak Bullman stwierdził, że Bajaj jako pierwszy wszedł do jego pokoju, czemu zaprzeczyła rodzina Bajaja.

Amitpal Bajaj i jego żona

Tajska policja twierdzi, że jest za wcześnie, aby stwierdzić, czy Bullmanowi udało się uciec z Tajlandii, dodając, że doniesienia o jego podróży do Wietnamu nie zostały potwierdzone.

Policja została skrytykowana ze źródeł bliskich rodzinie ofiary za uwolnienie Bullmana kilka godzin po domniemanym przestępstwie za kaucją w wysokości 200,000 XNUMX bahtów.

Źródło: Naród.

Obraz po treści postu
Pan Adam Judd jest współwłaścicielem TPN Media od grudnia 2017 roku. Pochodzi z Waszyngtonu w Ameryce, ale mieszkał także w Dallas, Sarasocie i Portsmouth. Ma doświadczenie w sprzedaży detalicznej, HR i zarządzaniu operacjami. Od wielu lat pisze o wiadomościach i Tajlandii. Mieszka w Pattaya od ponad dziewięciu lat jako pełnoetatowy mieszkaniec, jest dobrze znany lokalnie i regularnie odwiedza ten kraj od ponad dekady. Jego pełne dane kontaktowe, w tym dane kontaktowe biura, można znaleźć na naszej stronie Kontakt poniżej. Historie prosimy o e-mail Editor@ThePattayanews.com O nas: https://thepattayanews.com/about-us/ Skontaktuj się z nami: https://thepattayanews.com/contact-us/