Policja poluje na złodzieja sklepu ze złotem w Chonburi

Tajskie media określiły bandytę jako grzecznego po tym, jak przeprosił za napad na sklep ze złotem w Chonburi. 

Poprosił nawet, aby mógł uciec przed wezwaniem policji.

Jednak mrożąca krew w żyłach notatka i użycie broni wprawiły w szok personel i właściciela oddziału Yaowarat na targu w Nong Chak. 

Mężczyzna w białej czapce Nike i masce chirurgicznej wszedł do sklepu i wręczył notatkę w języku tajskim, na której było napisane:

„Nie rób hałasu. Włóż złoto i gotówkę do torby. Złoto należy do sklepu. Twoje życie należy do Ciebie. Nie ma potrzeby się zabijać”. 

Trzymał broń, a personel wykonał polecenie, wkładając do plastikowej torby złotą biżuterię o wadze 14 bahtów (około 300,000 XNUMX bahtów). 

Zanim opuścił sklep, powiedział: „Przykro mi, ale muszę to zrobić. Pozwól mi uciec, zanim wezwiesz policję”. 

Policja w Ban Bung prowadzi dochodzenie po wczorajszym napadzie. 

Źródło: Daily News i tajska wiza

Adam Judd
Pan Adam Judd jest współwłaścicielem TPN Media od grudnia 2017 roku. Pochodzi z Waszyngtonu w Ameryce, ale mieszkał także w Dallas, Sarasocie i Portsmouth. Ma doświadczenie w sprzedaży detalicznej, HR i zarządzaniu operacjami. Od wielu lat pisze o wiadomościach i Tajlandii. Mieszka w Pattaya od ponad dziewięciu lat jako pełnoetatowy mieszkaniec, jest dobrze znany lokalnie i regularnie odwiedza ten kraj od ponad dekady. Jego pełne dane kontaktowe, w tym dane kontaktowe biura, można znaleźć na naszej stronie Kontakt poniżej. Historie prosimy o e-mail Editor@ThePattayanews.com O nas: https://thepattayanews.com/about-us/ Skontaktuj się z nami: https://thepattayanews.com/contact-us/