Policja poluje na złodzieja sklepu ze złotem w Chonburi

W tajlandzkich mediach rabuś został opisany jako uprzejmy po tym, jak przeprosił za prowadzenie sklepu ze złotem w Chonburi. 

Poprosił nawet, aby mógł uciec przed wezwaniem policji.

Jednak mrożąca krew w żyłach nuta i użycie broni wprawiły personel i właściciela oddziału Yaowarat na targu Nong Chak w szoku. 

Mężczyzna ubrany w białą czapkę Nike i maskę chirurgiczną wszedł do sklepu i wręczył notatkę w języku tajskim, na której było napisane:

„Nie rób hałasu. Włóż złoto i gotówkę do torby. Złoto należy do sklepu. Twoje życie jest twoje. Nie ma potrzeby ginąć”. 

Trzymał broń i personel zastosował się do tego, umieszczając złotą biżuterię o wadze 14 bahtów (około 300,000 XNUMX bahtów) w plastikowej torbie. 

Przed wyjściem ze sklepu powiedział: „Przepraszam, ale muszę to zrobić. Pozwól mi uciec, zanim zadzwonisz na policję”. 

Policja Ban Bung prowadzi śledztwo po napadzie wczoraj wieczorem. 

Źródło: Daily News i tajska wiza

Pan Adam Judd jest współwłaścicielem TPN media od grudnia 2017 roku. Pochodzi z Waszyngtonu w Ameryce, ale mieszkał także w Dallas, Sarasocie i Portsmouth. Ma doświadczenie w sprzedaży detalicznej, HR i zarządzaniu operacjami. Od wielu lat pisze o wiadomościach i Tajlandii. Mieszka w Pattaya od ponad ośmiu lat jako pełnoetatowy rezydent, jest dobrze znany lokalnie i regularnie odwiedza ten kraj od ponad dekady. Jego pełne dane kontaktowe, w tym dane kontaktowe biura, można znaleźć na naszej stronie Kontakt poniżej. Historie prosimy o e-mail Editor@ThePattayanews.com O nas: https://thepattayanews.com/about-us/ Skontaktuj się z nami: https://thepattayanews.com/contact-us/