Personel hotelu Red Planet sprząta plażę Jomtien?

Pattaya –
Pracownicy Red Planet Hotels posprzątali dziś rano plażę Jomtien w Pattaya.

Zespół Red Planet Hotels kierowany przez dyrektora generalnego, pana Tima Hansinga i innych, liczył w sumie 100 osób z wielu krajów, które sprzątały plażę Jomtien. Zamiatali także chodniki i teren ogólny.

Pan Hansing powiedział The Pattaya News: „Ta aktywność jest częścią naszej odpowiedzialności społecznej w zakresie dbania o naszą plażę i środowisko”.

„Chcemy przestać używać plastiku i produkować więcej plastikowych śmieci. Chcemy, aby inni również zatroszczyli się o ograniczenie użycia plastiku. Plastik bardzo zniszczył lokalną biologię morską. ”

„Nasi pracownicy wraz z wolontariuszami wspólnie zbierali śmieci na plaży na odcinku trzech kilometrów”.

Pan Adam Judd jest współwłaścicielem TPN media od grudnia 2017 roku. Pochodzi z Waszyngtonu w Ameryce, ale mieszkał także w Dallas, Sarasocie i Portsmouth. Ma doświadczenie w sprzedaży detalicznej, HR i zarządzaniu operacjami. Od wielu lat pisze o wiadomościach i Tajlandii. Mieszka w Pattaya od ponad ośmiu lat jako pełnoetatowy rezydent, jest dobrze znany lokalnie i regularnie odwiedza ten kraj od ponad dekady. Jego pełne dane kontaktowe, w tym dane kontaktowe biura, można znaleźć na naszej stronie Kontakt poniżej. Historie prosimy o e-mail Editor@ThePattayanews.com O nas: https://thepattayanews.com/about-us/ Skontaktuj się z nami: https://thepattayanews.com/contact-us/