Personel hotelu Red Planet sprząta plażę Jomtien?

Pattaya –
Pracownicy Red Planet Hotels posprzątali dziś rano plażę Jomtien w Pattaya.

Zespół Red Planet Hotels kierowany przez dyrektora generalnego, pana Tima Hansinga i innych, liczył w sumie 100 osób z wielu krajów, które sprzątały plażę Jomtien. Zamiatali także chodniki i teren ogólny.

Pan Hansing powiedział The Pattaya News: „Ta aktywność jest częścią naszej odpowiedzialności społecznej w zakresie dbania o naszą plażę i środowisko”.

„Chcemy przestać używać plastiku i produkować więcej plastikowych śmieci. Chcemy, aby inni również zatroszczyli się o ograniczenie użycia plastiku. Plastik bardzo zniszczył lokalną biologię morską. ”

„Nasi pracownicy wraz z wolontariuszami wspólnie zbierali śmieci na plaży na odcinku trzech kilometrów”.

Pan Adam Judd jest współwłaścicielem mediów TPN od grudnia 2017 roku. Pochodzi z Waszyngtonu w Ameryce, ale mieszkał również w Dallas, Sarasocie i Portsmouth. Jego doświadczenie obejmuje sprzedaż detaliczną, HR i zarządzanie operacjami, a od wielu lat pisze o nowościach i Tajlandii. Mieszka w Pattaya od ponad ośmiu lat jako pełnoetatowy rezydent, jest dobrze znany lokalnie i odwiedza ten kraj jako regularny gość od ponad dekady. Jego pełne dane kontaktowe, w tym dane kontaktowe biura, można znaleźć na naszej stronie Kontakt z nami poniżej. Historie prosimy o e-mail Pattayanewseditor@gmail.com O nas: https://thepattayanews.com/about-us/ Skontaktuj się z nami: https://thepattayanews.com/contact-us/