Personel hotelu Red Planet sprząta plażę Jomtien?

Pattaya –
Pracownicy hoteli Red Planet sprzątali dziś rano plażę Jomtien w Pattaya.

Zespół hoteli Red Planet pod przewodnictwem dyrektora generalnego, pana Tima Hansinga i innych osób, liczył w sumie 100 osób z wielu krajów, które sprzątały plażę Jomtien. Zamiatali także chodniki i okolicę.

Hansing powiedział The Pattaya News: „Ta działalność jest częścią naszej odpowiedzialności społecznej za dbanie o naszą plażę i środowisko”.

„Niepokoi nas próba zaprzestania używania plastiku i produkcji większej ilości plastikowych śmieci. Chcemy, aby inni również troszczyli się o ograniczenie zużycia plastiku. Plastik wyrządził wiele szkód w lokalnej biologii morskiej. ”

„Nasi pracownicy wraz z wolontariuszami wspólnie zbierali śmieci z plaży na odcinku trzech kilometrów”.

Zapisz się!
Adam Judd
Pan Adam Judd jest współwłaścicielem TPN Media od grudnia 2017 roku. Pochodzi z Waszyngtonu w Ameryce, ale mieszkał także w Dallas, Sarasocie i Portsmouth. Ma doświadczenie w sprzedaży detalicznej, HR i zarządzaniu operacjami. Od wielu lat pisze o wiadomościach i Tajlandii. Mieszka w Pattaya od ponad dziewięciu lat jako pełnoetatowy mieszkaniec, jest dobrze znany lokalnie i regularnie odwiedza ten kraj od ponad dekady. Jego pełne dane kontaktowe, w tym dane kontaktowe biura, można znaleźć na naszej stronie Kontakt poniżej. Historie prosimy o e-mail Editor@ThePattayanews.com O nas: https://thepattayanews.com/about-us/ Skontaktuj się z nami: https://thepattayanews.com/contact-us/