Ministerstwo Turystyki obwinia światową gospodarkę o brak turystów

Najwyższy urzędnik w tajlandzkim Ministerstwie Turystyki i Sportu powiedział na spotkaniu biznesowym w Hua Hin, że winę za brak turystów w Tajlandii ponosi gospodarka światowa. 

Panya Hanlamyuang wskazał palcem na trwający konflikt handlowy między USA a Chinami. 

Powiedział, że to zniechęca do inwestycji w Tajlandii i innych miejscach w sektorze turystycznym ASEAN. 

„Wahania” na świecie powodowały „skurcze”, powiedział na spotkaniu Izby Handlowej.

Talk News Online nie zgłosiło żadnego problemu dotyczącego turystyki jako spowodowanego działaniami lub polityką Tajlandii. 

Zamiast tego Panya zakończyła pozytywnym stwierdzeniem, że Hua Hin powinno być gotowe na szczyt sezonu.

Źródło: Thaivisa, porozmawiaj z wiadomościami online

Pan Adam Judd jest współwłaścicielem mediów TPN od grudnia 2017 roku. Pochodzi z Waszyngtonu w Ameryce, ale mieszkał również w Dallas, Sarasocie i Portsmouth. Jego doświadczenie obejmuje sprzedaż detaliczną, HR i zarządzanie operacjami, a od wielu lat pisze o nowościach i Tajlandii. Mieszka w Pattaya od ponad ośmiu lat jako pełnoetatowy rezydent, jest dobrze znany lokalnie i odwiedza ten kraj jako regularny gość od ponad dekady. Jego pełne dane kontaktowe, w tym dane kontaktowe biura, można znaleźć na naszej stronie Kontakt z nami poniżej. Historie prosimy o e-mail Pattayanewseditor@gmail.com O nas: https://thepattayanews.com/about-us/ Skontaktuj się z nami: https://thepattayanews.com/contact-us/