35-letni rosyjski bokser ginie w Pattaya

Pattaya-

35-letni rosyjski bokser zidentyfikowany jako Aleksei Zabolotskikh zginął dziś rano w kurorcie w Jomtien.

Mężczyzna spadł z balkonu na czwartym piętrze ośrodka w Jomtien, ubrany tylko w bokserki około 7:00 rano.

Według ratowników przeżył początkowy upadek, jednak zmarł z powodu poważnego urazu głowy i urazów, zanim mógł zostać przetransportowany do szpitala. Na życzenie nazwa hotelu została zatajona.

18-letni tajski przyjaciel boksera powiedział mediom i Pattaya News, że pili i imprezowali do późna w Pattaya z grupą przyjaciół, kiedy ofiara sama wyszła na balkon. Przyjaciele usłyszeli krzyk i głośny dźwięk i zobaczyli ofiarę na ziemi, twierdzą.

Policja nadal prowadzi dochodzenie w sprawie incydentu i na razie nie podała przyczyny.

Według przyjaciół mężczyzna był zaangażowany w kilka promocji i wydarzeń bokserskich.

Adam Judd
Pan Adam Judd jest współwłaścicielem TPN Media od grudnia 2017 roku. Pochodzi z Waszyngtonu w Ameryce, ale mieszkał także w Dallas, Sarasocie i Portsmouth. Ma doświadczenie w sprzedaży detalicznej, HR i zarządzaniu operacjami. Od wielu lat pisze o wiadomościach i Tajlandii. Mieszka w Pattaya od ponad dziewięciu lat jako pełnoetatowy mieszkaniec, jest dobrze znany lokalnie i regularnie odwiedza ten kraj od ponad dekady. Jego pełne dane kontaktowe, w tym dane kontaktowe biura, można znaleźć na naszej stronie Kontakt poniżej. Historie prosimy o e-mail Editor@ThePattayanews.com O nas: https://thepattayanews.com/about-us/ Skontaktuj się z nami: https://thepattayanews.com/contact-us/