Departament Meteorologii Tajlandii ogłasza nadejście kolejnych burz, front chłodny

W specjalnym ostrzeżeniu wydanym w sobotę o 5 rano departament podał, że w sobotę i niedzielę w górnej części Tajlandii wystąpią burze, porywisty wiatr i ulewne deszcze.

Departament przypisał warunki pogodowe rynnie monsunowej znajdującej się nad dolną częścią północną, górną środkową i dolną częścią północno-wschodnią oraz układowi niskiego ciśnienia nad Morzem Południowochińskim, podczas gdy nad górnym Wietnamem i Laosem wisiał umiarkowany układ wysokiego ciśnienia z Chin.

Departament stwierdził, że gwałtowny spadek temperatury od poniedziałku do czwartku będzie spowodowany umiarkowanym układem wysokiego ciśnienia z Chin.

Stwierdzono, że spadek temperatury zacznie się na północnym wschodzie i rozprzestrzeni się na resztę kraju. 

Zapisz się!
Adam Judd
Pan Adam Judd jest współwłaścicielem TPN Media od grudnia 2017 roku. Pochodzi z Waszyngtonu w Ameryce, ale mieszkał także w Dallas, Sarasocie i Portsmouth. Ma doświadczenie w sprzedaży detalicznej, HR i zarządzaniu operacjami. Od wielu lat pisze o wiadomościach i Tajlandii. Mieszka w Pattaya od ponad dziewięciu lat jako pełnoetatowy mieszkaniec, jest dobrze znany lokalnie i regularnie odwiedza ten kraj od ponad dekady. Jego pełne dane kontaktowe, w tym dane kontaktowe biura, można znaleźć na naszej stronie Kontakt poniżej. Historie prosimy o e-mail Editor@ThePattayanews.com O nas: https://thepattayanews.com/about-us/ Skontaktuj się z nami: https://thepattayanews.com/contact-us/