Departament Meteorologii Tajlandii zapowiada kolejne burze, zimny front

W specjalnym ostrzeżeniu wydanym o 5 rano w sobotę, departament poinformował, że w soboty i niedziele w górnej Tajlandii będą ulewy, porywisty wiatr i ulewny deszcz.

Departament przypisał warunki pogodowe do koryta monsunowego znajdującego się nad dolną północą, górną środkową i dolną północno-wschodnią oraz systemem niskiego ciśnienia nad Morzem Południowochińskim, podczas gdy umiarkowany system wysokiego ciśnienia z Chin wisiał nad górnym Wietnamem i Laosem.

Departament powiedział, że gwałtowny spadek temperatury od poniedziałku do czwartku będzie spowodowany umiarkowanym systemem wysokiego ciśnienia z Chin.

Stwierdzono, że spadek temperatury rozpocznie się na północnym wschodzie i rozprzestrzeni się na resztę kraju. 

Pan Adam Judd jest współwłaścicielem TPN media od grudnia 2017 roku. Pochodzi z Waszyngtonu w Ameryce, ale mieszkał także w Dallas, Sarasocie i Portsmouth. Ma doświadczenie w sprzedaży detalicznej, HR i zarządzaniu operacjami. Od wielu lat pisze o wiadomościach i Tajlandii. Mieszka w Pattaya od ponad ośmiu lat jako pełnoetatowy rezydent, jest dobrze znany lokalnie i regularnie odwiedza ten kraj od ponad dekady. Jego pełne dane kontaktowe, w tym dane kontaktowe biura, można znaleźć na naszej stronie Kontakt poniżej. Historie prosimy o e-mail Editor@ThePattayanews.com O nas: https://thepattayanews.com/about-us/ Skontaktuj się z nami: https://thepattayanews.com/contact-us/