Podobno nietrzeźwy kierowca autobusu bahtowego znalazł się na drodze w Pattaya

Pattaya-

Organy ścigania w Pattaya poinformowały w weekend, że zareagowały na wezwanie autobusu bahtowego stojącego na środku drogi przed Family Mart w North Pattaya.

Odkryli kierowcę, którego nazwiska nie podali, widocznie zemdlał z upojenia alkoholowego. Zauważyli silny zapach alkoholu.

Dodatkowo okazało się, że pojazd miał uszkodzenia z przodu, które wydawały się niedawne. Policja uważa, że ​​pojazd zderzył się z czymś lub innym pojazdem, zanim kierowca zaparkował na środku drogi i zemdlał.

Policja oświadczyła, że ​​prowadzi dochodzenie w sprawie incydentu i mężczyzna poniesie konsekwencje prawne.

Pan Adam Judd jest współwłaścicielem TPN media od grudnia 2017 roku. Pochodzi z Waszyngtonu w Ameryce, ale mieszkał także w Dallas, Sarasocie i Portsmouth. Ma doświadczenie w sprzedaży detalicznej, HR i zarządzaniu operacjami. Od wielu lat pisze o wiadomościach i Tajlandii. Mieszka w Pattaya od ponad ośmiu lat jako pełnoetatowy rezydent, jest dobrze znany lokalnie i regularnie odwiedza ten kraj od ponad dekady. Jego pełne dane kontaktowe, w tym dane kontaktowe biura, można znaleźć na naszej stronie Kontakt poniżej. Historie prosimy o e-mail Editor@ThePattayanews.com O nas: https://thepattayanews.com/about-us/ Skontaktuj się z nami: https://thepattayanews.com/contact-us/