Kobieta kierowca ranna, gdy przewraca swój pojazd w Pattaya

Pattaya –
Kobieta kierująca pojazdem odniosła lekkie obrażenia po tym, jak jej pojazd został przewrócony w nocy w Soi Pratumnak.

Maj Tanin Kanpai z policji miasta Pattaya został powiadomiony o wypadku o godzinie 8:5 w Soi Pratumnak XNUMX. Policja i ratownicy Sawanga Boriboom Thammasathan pospieszyli na miejsce zdarzenia.

Na miejscu zastali przewróconego sedana leżącego na drodze. Uszkodzony został również zaparkowany sedan.

37-letnia Panida Lainai, która była kierowcą sedana, odniosła tylko niewielkie obrażenia. Została zabrana do szpitala. Według świadków, którzy byli na miejscu zdarzenia, prawdopodobnie była pod wpływem alkoholu.

Świadkowie powiedzieli, że sedan stracił panowanie nad pojazdem i zderzył się z zaparkowanym na poboczu samochodem.

Jednak policja kontynuuje śledztwo.

Obraz po treści postu
Pan Adam Judd jest współwłaścicielem TPN Media od grudnia 2017 roku. Pochodzi z Waszyngtonu w Ameryce, ale mieszkał także w Dallas, Sarasocie i Portsmouth. Ma doświadczenie w sprzedaży detalicznej, HR i zarządzaniu operacjami. Od wielu lat pisze o wiadomościach i Tajlandii. Mieszka w Pattaya od ponad dziewięciu lat jako pełnoetatowy mieszkaniec, jest dobrze znany lokalnie i regularnie odwiedza ten kraj od ponad dekady. Jego pełne dane kontaktowe, w tym dane kontaktowe biura, można znaleźć na naszej stronie Kontakt poniżej. Historie prosimy o e-mail Editor@ThePattayanews.com O nas: https://thepattayanews.com/about-us/ Skontaktuj się z nami: https://thepattayanews.com/contact-us/