Kobieta kierowca ranny, gdy przewraca swój pojazd w Pattaya

Pattaya –
Kierowca doznał drobnych obrażeń po tym, jak jej samochód został przewrócony w Soi Pratumnak zeszłej nocy.

Maj Tanin Kanpai z policji miejskiej Pattaya został powiadomiony o wypadku o godzinie 8:5 w Soi Pratumnak XNUMX. Policja i ratownicy Sawang Boriboom Thammasathan wpadli na miejsce zdarzenia.

Na miejscu zdarzenia znaleźli na drodze przewrócony sedan. Uszkodzony został również zaparkowany sedan.

37-letnia Panida Lainai, która była kierowcą sedana, doznała jedynie niewielkich obrażeń. Została zabrana do szpitala. Według świadków na miejscu zdarzenia wydawała się być prawdopodobnie odurzona.

Świadkowie powiedzieli, że sedan stracił kontrolę i zderzył się z zaparkowanym na poboczu samochodem.

Jednak policja kontynuuje śledztwo.

Pan Adam Judd jest współwłaścicielem mediów TPN od grudnia 2017 roku. Pochodzi z Waszyngtonu w Ameryce, ale mieszkał również w Dallas, Sarasocie i Portsmouth. Jego doświadczenie obejmuje sprzedaż detaliczną, HR i zarządzanie operacjami, a od wielu lat pisze o nowościach i Tajlandii. Mieszka w Pattaya od ponad ośmiu lat jako pełnoetatowy rezydent, jest dobrze znany lokalnie i odwiedza ten kraj jako regularny gość od ponad dekady. Jego pełne dane kontaktowe, w tym dane kontaktowe biura, można znaleźć na naszej stronie Kontakt z nami poniżej. Historie prosimy o e-mail Pattayanewseditor@gmail.com O nas: https://thepattayanews.com/about-us/ Skontaktuj się z nami: https://thepattayanews.com/contact-us/