Lokalni wolontariusze sprzątają Soi 4 ​​Pratumnak z okazji Światowego Dnia Sprzątania

Pattaya-

W ciągu weekendu kilka organizacji i grup zebrało się, aby pomóc lokalnej społeczności, sprzątając ogromną ilość śmieci na Soi 4 ​​w Pratumnak.

Organizacje, w skład których wchodzą Green Pattaya, Inez Foundation, Planet Cleanup i The Good News wraz z urzędnikami Urzędu Miasta wyczyściły pełną ciężarówkę śmieci na Światowy Dzień Sprzątania w minioną sobotę.

Co więcej, zobowiązali się kontynuować sprzątanie terenu, dopóki WSZYSTKIE śmieci nie znikną.

Czy jesteś zainteresowany oddaniem swojej społeczności? Zobacz więcej tutaj:

https://web.facebook.com/GreenPattaya/

Pan Adam Judd jest współwłaścicielem TPN media od grudnia 2017 roku. Pochodzi z Waszyngtonu w Ameryce, ale mieszkał także w Dallas, Sarasocie i Portsmouth. Ma doświadczenie w sprzedaży detalicznej, HR i zarządzaniu operacjami. Od wielu lat pisze o wiadomościach i Tajlandii. Mieszka w Pattaya od ponad ośmiu lat jako pełnoetatowy rezydent, jest dobrze znany lokalnie i regularnie odwiedza ten kraj od ponad dekady. Jego pełne dane kontaktowe, w tym dane kontaktowe biura, można znaleźć na naszej stronie Kontakt poniżej. Historie prosimy o e-mail Editor@ThePattayanews.com O nas: https://thepattayanews.com/about-us/ Skontaktuj się z nami: https://thepattayanews.com/contact-us/