Lokalni wolontariusze sprzątają Soi 4 ​​Pratumnak z okazji Światowego Dnia Sprzątania

Pattaya-

W weekend kilka organizacji i grup zebrało się, aby odwdzięczyć się lokalnej społeczności, sprzątając ogromne ilości śmieci na Soi 4 ​​w Pratumnak.

Organizacje, do których należą Green Pattaya, Fundacja Inez, Planet Cleanup i The Good News, wraz z urzędnikami ratusza, w ubiegłą sobotę uprzątnęły pełną ciężarówkę śmieci z okazji Światowego Dnia Sprzątania.

Ponadto zobowiązali się do dalszego sprzątania terenu, dopóki nie znikną WSZYSTKIE śmieci.

Czy jesteś zainteresowany odwdzięczeniem się swojej społeczności? Zobacz więcej tutaj:

https://web.facebook.com/GreenPattaya/

Zapisz się!
Adam Judd
Pan Adam Judd jest współwłaścicielem TPN Media od grudnia 2017 roku. Pochodzi z Waszyngtonu w Ameryce, ale mieszkał także w Dallas, Sarasocie i Portsmouth. Ma doświadczenie w sprzedaży detalicznej, HR i zarządzaniu operacjami. Od wielu lat pisze o wiadomościach i Tajlandii. Mieszka w Pattaya od ponad dziewięciu lat jako pełnoetatowy mieszkaniec, jest dobrze znany lokalnie i regularnie odwiedza ten kraj od ponad dekady. Jego pełne dane kontaktowe, w tym dane kontaktowe biura, można znaleźć na naszej stronie Kontakt poniżej. Historie prosimy o e-mail Editor@ThePattayanews.com O nas: https://thepattayanews.com/about-us/ Skontaktuj się z nami: https://thepattayanews.com/contact-us/