Saudyjski turysta ranny z powodu rany tnącej w Pattaya

ZDJĘCIA: Pattayaonlinenews

Pattaya –
Policja szuka podejrzanych o Saudyjczyka, który został ranny raną ciętą wczoraj wieczorem w Jomtien.

Porucznik Chanikan Pueanpinit z policji miejskiej w Pattaya został powiadomiony o incydencie o godzinie 11:PM w Soi Jomtien 2.

Policja i ratownicy Sawang Boiboon Thammasathan przybyli na miejsce zdarzenia, aby znaleźć 49-letniego obywatela saudyjskiego Nassera Mohammeda.

Odniósł obrażenia od poważnej rany ciętej na prawym ramieniu. Został przewieziony do miejscowego szpitala.

34-letni świadek, pan Soothorn Kornklang, który po raz pierwszy zobaczył pana Mohammeda, powiedział, że wezwał pomoc, ale nie wiedział, co się wcześniej wydarzyło.

Pan Mohammed nie był w stanie odpowiedzieć na żadne pytania na miejscu zdarzenia z powodu bariery językowej i ciężkości ran. Po wyzdrowieniu policja przesłucha go z pomocą tłumacza.

Policja kontynuuje śledztwo w poszukiwaniu podejrzanych w celu podjęcia dalszych kroków prawnych. Sprawdzają CCTV w okolicy.

Zapisz się!
Adam Judd
Pan Adam Judd jest współwłaścicielem TPN Media od grudnia 2017 roku. Pochodzi z Waszyngtonu w Ameryce, ale mieszkał także w Dallas, Sarasocie i Portsmouth. Ma doświadczenie w sprzedaży detalicznej, HR i zarządzaniu operacjami. Od wielu lat pisze o wiadomościach i Tajlandii. Mieszka w Pattaya od ponad dziewięciu lat jako pełnoetatowy mieszkaniec, jest dobrze znany lokalnie i regularnie odwiedza ten kraj od ponad dekady. Jego pełne dane kontaktowe, w tym dane kontaktowe biura, można znaleźć na naszej stronie Kontakt poniżej. Historie prosimy o e-mail Editor@ThePattayanews.com O nas: https://thepattayanews.com/about-us/ Skontaktuj się z nami: https://thepattayanews.com/contact-us/