Saudyjski turysta ranny z powodu rany tnącej w Pattaya

ZDJĘCIA: Pattayaonlinenews

Pattaya –
Policja szuka podejrzanych o Saudyjczyka, który został ranny raną ciętą wczoraj wieczorem w Jomtien.

Porucznik Chanikan Pueanpinit z policji miejskiej w Pattaya został powiadomiony o incydencie o godzinie 11:PM w Soi Jomtien 2.

Policja i ratownicy Sawang Boiboon Thammasathan przybyli na miejsce zdarzenia, aby znaleźć 49-letniego obywatela saudyjskiego Nassera Mohammeda.

Odniósł obrażenia od poważnej rany ciętej na prawym ramieniu. Został przewieziony do miejscowego szpitala.

34-letni świadek, pan Soothorn Kornklang, który po raz pierwszy zobaczył pana Mohammeda, powiedział, że wezwał pomoc, ale nie wiedział, co się wcześniej wydarzyło.

Pan Mohammed nie był w stanie odpowiedzieć na żadne pytania na miejscu zdarzenia z powodu bariery językowej i ciężkości ran. Po wyzdrowieniu policja przesłucha go z pomocą tłumacza.

Policja kontynuuje śledztwo w poszukiwaniu podejrzanych w celu podjęcia dalszych kroków prawnych. Sprawdzają CCTV w okolicy.

Pan Adam Judd jest współwłaścicielem mediów TPN od grudnia 2017 roku. Pochodzi z Waszyngtonu w Ameryce, ale mieszkał również w Dallas, Sarasocie i Portsmouth. Jego doświadczenie obejmuje sprzedaż detaliczną, HR i zarządzanie operacjami, a od wielu lat pisze o nowościach i Tajlandii. Mieszka w Pattaya od ponad ośmiu lat jako pełnoetatowy rezydent, jest dobrze znany lokalnie i odwiedza ten kraj jako regularny gość od ponad dekady. Jego pełne dane kontaktowe, w tym dane kontaktowe biura, można znaleźć na naszej stronie Kontakt z nami poniżej. Historie prosimy o e-mail Pattayanewseditor@gmail.com O nas: https://thepattayanews.com/about-us/ Skontaktuj się z nami: https://thepattayanews.com/contact-us/