Jeden martwy trzy ranny po zawaleniu się części budowanego mieszkania w Pattaya

Jeden martwy trzy ranny po tym, jak część budowanego mieszkania zawaliła się dziś rano w Pattaya

Pattaya –
Jeden pracownik zginął, a trzech pracowników doznało poważnych obrażeń po tym, jak dziś rano zawaliła się część budowanego mieszkania w Pattaya.

Ratownicy Sawang Boriboon Thammasathan zostali powiadomieni o incydencie o godzinie 10 rano w luksusowym kondominium w budowie przy Soi 14/1 Pattaya – Naklua.

Policja Bang Lamung, Pattaya News i służby ratunkowe dotarły do ​​ośmiopiętrowego kondominium w budowie.

Czterech robotników z Kambodży (trzech mężczyzn, jedna kobieta) odniosło poważne obrażenia. Przewieziono ich do miejscowych szpitali. 20-letni mężczyzna został uznany za zmarłego w szpitalu. Ich nazwiska zostały w tej chwili zatajone w oczekiwaniu na powiadomienie członków rodziny.

Szef policji Bang Lamung, pułkownik Jakthip Parapantakun, powiedział, że materiały żelazne zastosowane w konstrukcji są zbyt ciężkie. Czterech robotników upadło, gdy sekcja zawaliła się z trzech pięter nad ziemią.

Jednak policja kontynuuje dochodzenie, aby znaleźć przyczynę incydentu do dalszych działań prawnych.

Pan Adam Judd jest współwłaścicielem TPN Media od grudnia 2017 roku. Pochodzi z Waszyngtonu w Ameryce, ale mieszkał także w Dallas, Sarasocie i Portsmouth. Ma doświadczenie w sprzedaży detalicznej, HR i zarządzaniu operacjami. Od wielu lat pisze o wiadomościach i Tajlandii. Mieszka w Pattaya od ponad dziewięciu lat jako pełnoetatowy mieszkaniec, jest dobrze znany lokalnie i regularnie odwiedza ten kraj od ponad dekady. Jego pełne dane kontaktowe, w tym dane kontaktowe biura, można znaleźć na naszej stronie Kontakt poniżej. Historie prosimy o e-mail Editor@ThePattayanews.com O nas: https://thepattayanews.com/about-us/ Skontaktuj się z nami: https://thepattayanews.com/contact-us/