Śmieciarz traci nogę w strasznym wypadku samochodowym w Pattaya

Mężczyzna traci nogę po tym, jak samochód wpada na śmieciarkę w Bang Lamung

Bang Lamung –
Miejscowy śmieciarz stracił nogę po tym, jak samochód wjechał dziś rano w jego śmieciarkę w Bang Lamung.

Maj Teetat Tarunjan z policji w Nongprue został powiadomiony o wypadku o 5:30 rano na Pattanakarn Road w Nongprue.

Policja, Pattaya News i ratownicy przybyli na miejsce zdarzenia, aby znaleźć na drodze uszkodzoną śmieciarkę.

W pobliżu znaleźli 36-letniego pana Tanong Sangthong, który doznał poważnych obrażeń. Jego lewa noga została znaleziona pod śmieciarką, amputowana podczas wypadku. Został przewieziony do lokalnego szpitala, jednak oczekuje się, że wyzdrowieje i był przytomny i stosunkowo spokojny podczas incydentu.

W pobliżu znaleziono uszkodzony samochód. Kierowca, 29-letnia pani Penphon Pratee, czekała na policję na miejscu zdarzenia.

Kierowca śmieciarki, 42-letni Manot Thongkam, powiedział, że w czasie wypadku wywoził śmieci ze śmietnika do ciężarówki. Pan Tanong siedział z tyłu ciężarówki, wyrzucając śmieci, kiedy zdarzył się wypadek.

Samochód, który nadjeżdżał z innego pasa, zderzył się z tyłem ciężarówki, po tym jak wymykał się spod kontroli. Pan Tanong był za późno, aby uciec przed kolizją.

Policja kontynuuje śledztwo w celu podjęcia dalszych kroków prawnych. Zeznanie kierowcy samochodu nie zostało ujawnione mediom i została zatrzymana przez policję za ewentualne działania prawne.

Pan Adam Judd jest współwłaścicielem TPN Media od grudnia 2017 roku. Pochodzi z Waszyngtonu w Ameryce, ale mieszkał także w Dallas, Sarasocie i Portsmouth. Ma doświadczenie w sprzedaży detalicznej, HR i zarządzaniu operacjami. Od wielu lat pisze o wiadomościach i Tajlandii. Mieszka w Pattaya od ponad dziewięciu lat jako pełnoetatowy mieszkaniec, jest dobrze znany lokalnie i regularnie odwiedza ten kraj od ponad dekady. Jego pełne dane kontaktowe, w tym dane kontaktowe biura, można znaleźć na naszej stronie Kontakt poniżej. Historie prosimy o e-mail Editor@ThePattayanews.com O nas: https://thepattayanews.com/about-us/ Skontaktuj się z nami: https://thepattayanews.com/contact-us/