Reader Talkback Thailand Wyniki: Jaka jest Twoja ulubiona atrakcja turystyczna w Tajlandii?

Poniżej znajduje się nasza ekskluzywna cotygodniowa funkcja, w której zadajemy naszym czytelnikom aktualne pytanie, a następnie dajemy Ci tydzień na udzielenie odpowiedzi na naszych różnych kanałach, gromadząc różnorodny zakres odpowiedzi i opinii do zaprezentowania Wam, naszym cenionym czytelnikom. Oto wyniki naszego ostatniego pytania…

W zeszłym tygodniu poprosiliśmy Cię o następujące pytania:

Jaka jest twoja ulubiona atrakcja turystyczna w Tajlandii?

Trochę kontekstu wokół tego pytania:

  Często zadajemy „poważne” pytania, ale w tym tygodniu chcemy, aby nasi czytelnicy powiedzieli nam swoje ulubione miejsca do odwiedzenia lub odwiedzenia i pamiętali o ludziach, którzy przyjeżdżają na wakacje po raz pierwszy lub drugi. Wiemy, że wielu może wymieniać bary lub podobne miejsca, ale bardzo chcielibyśmy, aby nasi czytelnicy myśleli „niestandardowo” i miejsca do odwiedzenia dla wszystkich turystów.

Oto, co mieliście do powiedzenia nasi czytelnicy, gdy nasi redaktorzy wybrali niektóre z najbardziej zróżnicowanych odpowiedzi, aby podkreślić różne punkty widzenia. Oczywiście, we nie można tutaj umieścić opinii wszystkich, więc wybrano szereg najróżniejszych opinii. Jak zawsze, poniższe opinie i stwierdzenia są własnymi opiniami czytelnika i mogą nie odzwierciedlać opinii mediów TPN. Wprowadzono drobne zmiany tylko w pisowni i gramatyce:

-=-=-=-=-==-==-=-

Dennis – Jedną z moich ulubionych rzeczy do zrobienia jest zabranie mojej żony, dzieci i rodziny na Beach Road w Pattaya i spojrzenie na wyświetlacz świetlny w kształcie serca. możemy patrzeć godzinami i przechodzimy przez nie wiele razy (raz nawet przechodziłem przez nie tyłem). Uwielbiamy robić selfie i mam setki, które chętnie wyślę każdemu. Pewnego razu wszyscy zasnęliśmy, a kiedy się obudziliśmy, nie mogliśmy znaleźć teściowej. Później znaleźliśmy ją tańczącą w klubie na LKMetro. Zrobiła duże wskazówki.
Inną rzeczą, którą lubię robić, jest wyjaśnianie Thais, czym jest sarkazm. To może trwać godzinami

-=-=-=-=-=-=-=-=-=-

Howard M – jedno ze wspaniałych pól golfowych, jakie mamy w pobliżu miasta

-=-=-=-===-=-=-=-=-

James – Święto Świec w Ubon Ratachani

-=-=-=-=-=-=-=-=-=-

Hugh C – Koh Samet

-=-=-=-=-=-=-=-=-

Brian B –

Wat jest z ekstrawaganckimi posągami i konstrukcjami budowlanymi, na przykład Sanktuarium Prawdy.
Spacer i oglądanie dzieł sztuki zajmuje godziny.
-=-=-=-=-=-=-=-==
Mikey I – Nong Nooch Gardens, to bardzo przyjemne.
-=-=-=-=-=-=–=
Paulina – park wodny Ramayana, świetnie nadaje się na jednodniowe wyjście, dzieci to UWIELBIAJĄ!
-=-=-=-=-=-=-=
Darren R – Koh Chang
–=-=-=-=-=-=–
Harris I – Piekielny wat w Bangsaen, pełen posągów zabijających się nawzajem
-=-=-=-=-=-=-=-=-
SD – Przed Covidem myślałem, że występ Kaan w Pattaya był świetny. Tęsknię za tym.
-=-=-=-=-=-=-=-=-=
Carl R – nienawidzę tego mówić, ale nigdy nie wychodzę z barów na tyle długo, aby zobaczyć miejsca turystyczne. Nigdy nie widziałem Koh Larn ani centrów handlowych.

-=-=-=-=-=-=–=-=

Nie miałeś okazji się wtrącić? Poinformuj nas o tym na naszych kanałach w mediach społecznościowych, w komentarzach poniżej lub jeśli wolisz, aby Twój komentarz był prywatny, napisz do nas Pattayanewseditor@gmail.com. Miłego tygodnia i do zobaczenia wkrótce!

 

Pan Adam Judd jest współwłaścicielem mediów TPN od grudnia 2017 roku. Pochodzi z Waszyngtonu w Ameryce, ale mieszkał również w Dallas, Sarasocie i Portsmouth. Jego doświadczenie obejmuje sprzedaż detaliczną, HR i zarządzanie operacjami, a od wielu lat pisze o nowościach i Tajlandii. Mieszka w Pattaya od ponad ośmiu lat jako pełnoetatowy rezydent, jest dobrze znany lokalnie i odwiedza ten kraj jako regularny gość od ponad dekady. Jego pełne dane kontaktowe, w tym dane kontaktowe biura, można znaleźć na naszej stronie Kontakt z nami poniżej. Historie prosimy o e-mail Pattayanewseditor@gmail.com O nas: https://thepattayanews.com/about-us/ Skontaktuj się z nami: https://thepattayanews.com/contact-us/