Czytelnik Talkback Thailand: Czy optymistycznie myślisz o drugiej połowie 2022 roku w Tajlandii dla turystyki?

FOTO: Thansettakij

Tajlandia-

Poniżej znajduje się nasza cotygodniowa funkcja, w której zadajemy naszym czytelnikom aktualne pytanie dotyczące wiadomości i uzyskujemy ich wgląd i opinie. Tydzień później dzielimy się ich opiniami i wybieramy różnorodne i interesujące odpowiedzi.

W tym tygodniu chcemy zapytać: Czy z optymizmem patrzysz na drugą połowę 2022 roku w Tajlandii dla turystyki?

Trochę kontekstu wokół tego pytania:

  Ponieważ ograniczenia Covid-19 stale łagodzą się w Tajlandii, z szansą, że Thailand Pass może zostać zrezygnowane w najbliższej przyszłości, bary i nocne życie są legalnie ponownie otwarte, a nie tylko, czy jesteś optymistą jeśli chodzi o turystykę w Tajlandii w drugiej połowie 2022 roku? Ponieważ Test and Go został już wycofany z dniem 1 maja, coraz więcej turystów stopniowo powraca, ale wielu krytyków twierdzi, że potrzebne są dalsze kroki. Jednak wraz z innymi globalnymi problemami, takimi jak wojna Rosji z Ukrainą, chińska polityka Covid Zero oraz rosnące koszty paliwa i podstawowych towarów, mogą one również zaszkodzić turystyce. To prawda, że ​​wszystko będzie lepsze niż prawie całkowite zamknięcie granic minus masowa kwarantanna w 2020 i 2021 roku, ale jak będzie wyglądać następne sześć miesięcy?

Oczekujemy na kontakt zwrotny! Powiedz nam na naszych kanałach w mediach społecznościowych, w komentarzach poniżej lub jeśli wolisz, aby Twój komentarz był prywatny, napisz do nas Pattayanewseditor@gmail.com. Opublikujemy wyniki i wybierzemy różnorodne odpowiedzi na początku przyszłego tygodnia, jak zawsze!

Pan Adam Judd jest współwłaścicielem mediów TPN od grudnia 2017 roku. Pochodzi z Waszyngtonu w Ameryce, ale mieszkał również w Dallas, Sarasocie i Portsmouth. Jego doświadczenie obejmuje sprzedaż detaliczną, HR i zarządzanie operacjami, a od wielu lat pisze o nowościach i Tajlandii. Mieszka w Pattaya od ponad ośmiu lat jako pełnoetatowy rezydent, jest dobrze znany lokalnie i odwiedza ten kraj jako regularny gość od ponad dekady. Jego pełne dane kontaktowe, w tym dane kontaktowe biura, można znaleźć na naszej stronie Kontakt z nami poniżej. Historie prosimy o e-mail Pattayanewseditor@gmail.com O nas: https://thepattayanews.com/about-us/ Skontaktuj się z nami: https://thepattayanews.com/contact-us/