Indianie są liderem w odbudowie turystyki w Phuket z największą liczbą przyjazdów od czasu porzucenia Test and Go

Phuket -

  Indyjscy turyści są numerem jeden pod względem przyjazdów turystów do Phuket z łączną liczbą 12,200, odkąd niepopularny program Test and Go został wycofany 1 maja, mówi Phuket Immigration.

Phuket International Airport Immigration poinformował o aktualnych statystykach przylotów 18 majath. Liczba obywateli Indii, którzy przybyli do Phuket od 1 maja?st na maj 18th, 2022 to 12,200 XNUMX, co zdecydowanie jest numerem jeden z każdego obcego kraju.

W kolejności pozostałe kraje, z których najchętniej przybywają:

Australijski – 4,951

singapurski -3,615

Brytyjczycy – 3,361

rosyjski – 2,389

niemiecki – 2,039

Malezyjski – 1,985

Amerykanin – 1,774

Arabia Saudyjska – 1,715

Emiraty – 1,306

Pani Ratchadaphon Oin, dyrektor biura Turystyki i Sportu w Phuket, powiedziała The Phuket Express: „Spodziewamy się, że w tym roku Phuket odwiedzi łącznie pięć milionów turystów zagranicznych, przy czym prawdopodobnie najwięcej jest to w Indiach, chyba że zmienią się okoliczności w Chinach lub Rosja. Będzie to mniej więcej pięćdziesiąt procent naszej ogólnej poprawy w turystyce w porównaniu z poprzednimi latami przed pandemią Covid-19”.

„Od 1 majast każdego dnia do Phuket przyjeżdża do 3,000 turystów, w większości z Indii. Od 1 do 17 maja na międzynarodowe lotnisko Phuket przybyło łącznie 45,806 413 pasażerów z 200,000 międzynarodowymi lotami. Co najmniej XNUMX XNUMX zagranicznych turystów ma przybyć w tym miesiącu do Phuket i spodziewamy się, że Indie nadal będą przodować”.

-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Pan Adam Judd jest współwłaścicielem mediów TPN od grudnia 2017 roku. Pochodzi z Waszyngtonu w Ameryce, ale mieszkał również w Dallas, Sarasocie i Portsmouth. Jego doświadczenie obejmuje sprzedaż detaliczną, HR i zarządzanie operacjami, a od wielu lat pisze o nowościach i Tajlandii. Mieszka w Pattaya od ponad ośmiu lat jako pełnoetatowy rezydent, jest dobrze znany lokalnie i odwiedza ten kraj jako regularny gość od ponad dekady. Jego pełne dane kontaktowe, w tym dane kontaktowe biura, można znaleźć na naszej stronie Kontakt z nami poniżej. Historie prosimy o e-mail Pattayanewseditor@gmail.com O nas: https://thepattayanews.com/about-us/ Skontaktuj się z nami: https://thepattayanews.com/contact-us/