AKTUALIZACJA: Turystka z Rosji zeznaje przeciwko 37-letniemu podejrzanemu, który rzekomo ją zaatakował, podejrzany z powrotem w areszcie

ZDJĘCIE: บริษัท โสภณ เคเบิ้ล ที.วี.และสื่อสาร พัทยา จำกัด

Dystrykt Nong Prue, Bang Lamung, Chonburi —

Rosyjska turystka, która została podobno brutalnie zaatakowana 18 maja, zeznawała przeciwko 37-letniemu podejrzanemu, podczas gdy policja złożyła dodatkowewym.

Nasza poprzednia historia:

Wczoraj policja wypuściła głównego 37-letniego mężczyznę podejrzanego o brutalny napad na rosyjską turystkę, ponieważ ofiara nie mogła złożyć pozytywnych zeznań.

Zaktualizowana historia:

Pol. Pułkownik Sorot Iamsaard niedawno przekazał najnowsze informacje o przerażającym ataku na rosyjskiego turystę, który odbył się dzisiaj, 23 maja. Według funkcjonariusza, pani Elena (nazwisko niejawne) złożyła pozytywne zeznania i tożsamość napastnika, mówiąc, że podczas biegania w nocy 18 maja nad rezerwatem Mabprachan, 37-letni podejrzany, Kantheepob Thanachotsomboon podszedł do niej od tyłu i próbował zaciągnąć ją do lasu, żeby ją wykorzystać seksualnie.

Jednak ofiara walczyła i roztrzaskała twarz podejrzanego twardym przedmiotem, po czym uciekła i wezwała pomoc.

ZDJĘCIE: บริษัท โสภณ เคเบิ้ล ที.วี.และสื่อสาร พัทยา จำกัด

Podejrzany został dziś wezwany na posterunek policji, aby usłyszeć dodatkowe zarzuty o napaść na innych fizycznie i psychicznie, wykorzystywanie seksualne i fałszywe uwięzienie. Podejrzany podobno przyznał się tylko do zarzutu napaści fizycznej, ale zaprzeczył wszystkim innym. Obecnie przebywa w areszcie policyjnym i oczekuje na nakaz pozbawienia wolności w Sądzie Prowincji Pattaya.
=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=–=–=–=–==-

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Najnowszy tłumacz wiadomości lokalnych w The Pattaya News. Aim ma XNUMX lata, obecnie mieszka i studiuje ostatni rok studiów w Bangkoku. Interesuje się tłumaczeniem na język angielski, opowiadaniem historii i przedsiębiorczością, wierzy, że ciężka praca jest nieodzownym składnikiem każdego sukcesu na tym świecie.