40-letni mężczyzna podobno groził groźbą użycia broni i został zaatakowany po incydencie drogowym w Sri Racha

Śri Racha, Chonburi —

40-letniemu mężczyźnie grożono groźbą użycia broni i fizycznie zaatakowano w rzekomym zdarzeniu drogowym w Sri Racha. 

Wczoraj, 23 maja, lokalne media przeprowadziły wywiad z ofiarą domniemanego wypadku drogowego i napaści fizycznej, do której doszło w sklepie z pamiątkami na Sri Racha Hong Kho Rd, subdystrykt Surusik, Sri Racha, Chonburi. 

Pan Mongkol Kladngam, 40-letni kierowca ciężarówki i ofiara, wyjawił lokalnym mediom, że podczas dostarczania towarów wpadł w drobną zginanie błotników z kierowcą białego sedana (nie podano nazwiska i wieku). Pan Mongkol twierdził, że zamierza negocjować z kierowcą sedana, ale kierowca był wściekły, wyciągnął broń i kilkakrotnie uderzył pana Mongkola w twarz.    

Incydent został nagrany na CCTV.

Według raportu ofiara zgłosiła sprawę na posterunek policji Sri Racha i błagała napastnika, aby przyjechał na posterunek w celu negocjacji. 

=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=–=–=–=–==-

Masz ogólną wskazówkę dotyczącą wiadomości, komunikat prasowy, pytanie, komentarz itp.? Nie interesują nas propozycje SEO. Napisz do nas na Pattayanewseditor@gmail.com

Najnowszy tłumacz wiadomości lokalnych w The Pattaya News. Aim ma XNUMX lata, obecnie mieszka i studiuje ostatni rok studiów w Bangkoku. Interesuje się tłumaczeniem na język angielski, opowiadaniem historii i przedsiębiorczością, wierzy, że ciężka praca jest nieodzownym składnikiem każdego sukcesu na tym świecie.