Domniemany estoński diler narkotyków z czerwonej listy ogłoszeń Interpolu złapany po ukrywaniu się w rejonie Pattaya przez cztery lata

Pattaya, Chonburi —

  Według urzędników imigracyjnych Chonburi domniemany estoński diler narkotyków z czerwonej listy ogłoszeń Interpolu został aresztowany w Pattaya po czterech latach na wolności. 

Pol. Pułkownik Thanawat Poonsawat, szef policji w Centrum Imigracyjnym Chonburi, i inni odpowiedni funkcjonariusze aresztowali Janno Ojaste, 39-letniego domniemanego estońskiego dilera narkotyków z czerwonej listy ogłoszeń Interpolu wydanej 1 lutego. Podejrzany był poszukiwany przez estońską policję za rzekome posiadanie i dystrybucję narkotyków na dużą skalę. 

Policja Chonburi, we współpracy z Investigation Immigration Division, przeprowadziła dochodzenie i odkryła, że ​​Janno „ukrywa się” na Soi 5 w pobliżu Pratumnak Rd, Pattaya, Bang Lamung, Chonburi. 17 maja został zatrzymany przez policję za posiadanie wygasłej wizy, która była nieważna od 8 grudnia 2018 roku.

Podejrzany został skazany na trzy lata więzienia i grzywnę w wysokości 4,000 bahtów przez Sąd Prowincji Pattaya za przedłużanie pobytu, ale jego karę pozbawienia wolności zamieniono na dwa lata zwolnienia warunkowego.

Zgodnie z ustawą o imigracji z 1979 r. podejrzany zostałby wydalony z Tajlandii po odbyciu kary. Podobno urzędnicy tajlandzcy współpracowali z urzędnikami estońskimi w sprawie deportacji podejrzanego.

=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=–=–=–=–==-

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Najnowszy tłumacz wiadomości lokalnych w The Pattaya News. Aim ma XNUMX lata, obecnie mieszka i studiuje ostatni rok studiów w Bangkoku. Interesuje się tłumaczeniem na język angielski, opowiadaniem historii i przedsiębiorczością, wierzy, że ciężka praca jest nieodzownym składnikiem każdego sukcesu na tym świecie.