Premier chwali tajskich sportowców po zdobyciu 331 medali na Igrzyskach SEA w Wietnamie

Bangkok -

Premier Prayut Chan-O'Cha chwali tajskich sportowców po zdobyciu łącznie 331 medali na 31. Igrzyskach Azji Południowo-Wschodniej w Hanoi w Wietnamie.

Rzecznik rządu Thanakorn Wangboonkornchana powiedział dzisiaj, 24 maja, że ​​premier naprawdę docenił wysiłki i poświęcenie wszystkich tajskich sportowców, którzy uczestniczyli w Igrzyskach SEA w dniach 12-23 maja. 

Tajlandia brała udział w różnego rodzaju zawodach sportowych i zdobyła wiele medali, w tym 92 złote, 103 srebrne i 136 brązowych. 

Premier podziękował również wszystkim zaangażowanym departamentom, aby wykorzystać potencjał tajskich sportowców i obiecał, że rząd będzie gotowy do wspierania wszystkich zawodów, zarówno krajowych, jak i międzynarodowych.

Pochwalił także ciężką pracę i dyscyplinę sportowców, aby wykorzystać swoje talenty, aby jak najlepiej wykorzystać kraj i w dużym stopniu zbudować międzynarodowe uznanie dla Tajlandii.

-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=–=–=–=–==-

Potrzebujesz ubezpieczenia Covid-19 na następną podróż do Tajlandii? Kliknij tutaj.

Śledź nas na Facebook

Dołącz do nas na LINE, aby złamać alerty!

National News Writer w The Pattaya News. Urodzona i wychowana w Bangkoku Nop lubi opowiadać historie o swoim rodzinnym mieście słowami i obrazami. Jej doświadczenie edukacyjne w Stanach Zjednoczonych i pasja do dziennikarstwa ukształtowały jej autentyczne zainteresowania społeczeństwem, polityką, edukacją, kulturą i sztuką.